inventus güvenilir mi?

Yer
Manisa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biraz klasik bir soru olacak ama üç saat içerisinde parçayı almam gerekli.
Gigabyte B450M S2H ve Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000 MHz RAM alacağım, indirimleri 3 saat içerisinde bitiyor. Lütfen artıları ve eksileri ile bana kesin bir cevap yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim hiç alışveriş yapmadım yani yapmamak için değil denk gelmedi diyelim. Ama bir çok inventus faturalı 2080Ti o şu bu ilanı gördüm insanlar alıyor ve sorun yaşamıyorlar sanırım. En çok da Türkiye'de pek bulunmayan işlemci soğutucuları ilanları gördüm inventustan alınma diye.

Fanlarımı aldığım yerdir. Aynı gün kargoya verdiler.
Çok saolun.
Gayet güvenilir. Benim bir alışverişim olmadı fakat haklarında hiç olumsuz yorum görmedim. Karttan fazladan 2-3 lira çekilse onu bile bir zarfa koyup gönderiyorlar.
Kendim hiç alışveriş yapmadım yani yapmamak için değil denk gelmedi diyelim. Ama bir çok inventus faturalı 2080Ti o şu bu ilanı gördüm insanlar alıyor ve sorun yaşamıyorlar sanırım. En çok da Türkiye'de pek bulunmayan işlemci soğutucuları ilanları gördüm inventustan alınma diye.
Evet güvenilir. Ekran kartımı oradan aldım. Bir gün sonra elimdeydi. Sıkıntılı bir firma değil.

Sistemimi oradan toplamıştım 3 sene önce. Kargoyla gelmesini istemediğim için bizzat gidip ofislerinden aldım. Baya ilgilenip tavsiyeler sundular. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

2 ay önce kasa almıştım. Alışveriş yaparken kargo firmasını seçme fırsatı sunmuşlardı. Bizim buradaki Yurtiçi'nin şubesinden memnun olmadığım için diğer firmayı seçtim fakat Yurtiçi ile yolladılar. (Madem kale almayacaksın niçin seçme hakkı sunuyorsun, anlamış değilim.) Üstelik kutudan fatura çıkmadı. E-postadan da e-fatura yollamadılar. Bunun üzerine ticket attım. Buraya yazmadan önce kontrol ettim hala ticket'a cevap vermemişler.
Ayrıca kasayı aldığım dönemde en uygun fiyat onlardaydı.
Muhtemelen tek memnun kalmayan benim.
Bu da böyle bir anımdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı