İnventus hazır sistem ürünlerinin kutusuz gelmesi

Dostum ilk defa PC alıyorsunuz galiba bu liste nedir? [emoji846]

Listedekilerin çoğu acil değil bazılarını erteleyip bütçeni rahatlatabilirsin. Halihazırda monitör varsa şimdi yenisine gerek yok. kasa fanları, HDD ve RAM'lerden birini ertele böylece 5000₺ gibi fiyata sağlam sistem toplarsın ileri tarihte de ihtiyaç gördüğünüz parçaları alıp özelleştirirsiniz.
Monitör vesaire hiç bir şey yok. Bu sistemin beni en az 5 sene götürmesi gerekebilir hazır şu an param varken alayım dedim. Hepsi çıksın aradan diye

Vatan'dan normal zamanda almanı tavsiye etmem indirim zamanı piyasaya göre uyguna satıyorlar. İndirim zamanı mağazaya gidip liste vererek temin edebilirsin.

Bunun yanı sıra 8 Bin TL kaç ay çalışıp kazanılıyor, o yüzden acele etmeyip paranı en uygun anda içinin rahat etceği şekilde kullanmanı öneririm okadar çalışıp bekleyip bir kaç ay daha indirim beklersen senin için iyi olabilir.

Önemli olan ihtiyacını karşilaman bende sipariş verdim kutulu toplayıp bin tl fazla vermek demek kutuya para vermek demek. Site güvenilir geldi. Benimde ilk alisverişim tedarik aşamasında şuan.

Kardeşim kafana takacak birşey yok bu sistem seni 5 yıl götürecek ise kutuların olmaması pek mühim bir konu değil.

Eğer iadesini yapacaksan vatanbilgisayardan almayı düşünüyorsan sana ufak bir tüyo vereyim orada topladığın bilgisayarın herbir parçası için merkezden indirim telep edebiliyorsun.
Her parça için farklı indirim uyguluyorlar kimi parçaya indirim yapmayabiliyorlar, ama ben yaklaşık 9 ay kadar önce MSI 1060 6gb ekran kartını 1900 iken 1700tl ye aldım.

Temennim şu inşallah buradaki yorumlar seni kötü yönde etkilemez tek diyeceğim kendini dinle iyice araştır.

Sent from my Redmi 5 Plus using Technopat mobile app

Kardeşim kafana takacak birşey yok bu sistem seni 5 yıl götürecek ise kutuların olmaması pek mühim bir konu değil.

Eğer iadesini yapacaksan vatanbilgisayardan almayı düşünüyorsan sana ufak bir tüyo vereyim orada topladığın bilgisayarın herbir parçası için merkezden indirim telep edebiliyorsun.
Her parça için farklı indirim uyguluyorlar kimi parçaya indirim yapmayabiliyorlar, ama ben yaklaşık 9 ay kadar önce MSI 1060 6gb ekran kartını 1900 iken 1700tl ye aldım.

Temennim şu inşallah buradaki yorumlar seni kötü yönde etkilemez tek diyeceğim kendini dinle iyice araştır.

Sent from my Redmi 5 Plus using Technopat mobile app
Merkezden indirim nasıl talep edilebiliyor ?
INTEL I5 9400F-GTX1660TI GAM.X 6G-MSI B360M PRO-VH-CORSAIR 8GB-WD 500GB BLUE SSD - Vatan Bilgisayar bu sisteme ne gibi bir indirim alabiliriz ? Ve nasıl olacak gerçekten anlamadım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı