İnventus hazır sistem ürünlerinin kutusuz gelmesi

374455

+ monitör alırsın aynı paraya gelir :)

Sizce ürünü iade etmeli miyim? Yoksa kalmalı mı?
Hala hazırlanma aşamasında ise iptal edebilirsiniz eğer içiniz rahat etmeyecekse.

Ben olsam dert etmezdim sonuçta alacağım sistemi 6 ayda söküp satacak değiliz mimimum 3 sene filan kullanırız zaten. Diğer arkadaşlar fena durum varmış gibi gösteriyor kutuyu alıp depoya atacaksın sonuçta.

Hala hazırlanma aşamasında ise iptal edebilirsiniz eğer içiniz rahat etmeyecekse.

Ben olsam dert etmezdim sonuçta alacağım sistemi 6 ayda söküp satacak değiliz mimimum 3 sene filan kullanırız zaten. Diğer arkadaşlar fena durum varmış gibi gösteriyor kutuyu alıp depoya atacaksın sonuçta.
Bir de aynı ürünleri aynı fiyata alamıyorum öyle bir problem de var

Yani kutusuz olması kafamı kurcaladı ama sıkıntı yok sonuçta 2.el ürün gelicek hali yok. Zaten ürünlerin garantileri gelicekmiş ayrı ayrı

Abi sen bu sistemi ilerde satmayacak mısın? Yada yükseltme yapacaksın ekran kartını ikinci elden satacaksın veya işlemciyi. Kutusuz ürünü ikinci elden ben almam şahsen nerden geldiği belli değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı