İnventus Mech sistem alınır mı?

Murat55gg

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Inventus'a sponsorluk yapan yayıncılar, YouTuberlar vs. olduğu için güvenilir olduğunu düşünüyorum. Güvenli mi değil mi? Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Ve de başlıkta da belirttiğim gibi Mech hazır sistem PC alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar Inventus'a sponsorluk yapan yayıncılar, YouTuberlar vs. olduğu için güvenilir olduğunu düşünüyorum. Güvenli mi değil mi? Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Ve de başlıkta da belirttiğim gibi Mech hazır sistem PC alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Güvenilir alınabilir.

Son düzenleme:
Alınır bence. Benim arkadaş 2 gün önce anakartını gaming olan model seçerek sipariş verdi. Ürün eline ulaşsın, onun yorumlarını da dinledikten sonra tekrardan yazarım buraya.

Alınabilir, işlemciyi R5 5500 yapabilirsiniz, aralarında hiç bir fark yok. Tek farkı ekran kartınız bozulursa sizi idare edecek ikinci bir ekran kartınızın olması.

Kendim hiç alışveriş yapmadım bu siteden ancak diğer "hazır sistem" satan teknoloji sitelere nazaran daha iyi olduğu söylenir hep.

Sistem de fena değilmiş. İşlemci 5600G olarak kalabilir, belki içindeki dahili ekran kartı lazım olabilir.

Ama Nvidia almak şart değilse yukarıda atılan RX 6700'lü sistemler daha performanslı olur oyunlarda.

Geri
Yukarı