İnventus Montaj ve Kargolama

SlamGod

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar İnventus'dan sistem toplamaya karar verdim fakat aklımda birkaç soru var yardım edebilirseniz sevinirim.

1. Ücretsiz montaj desteği sunuluyor ve sanırım sistem kasaya monte edilmiş bir şekilde geliyor. Kargo aşaması ne kadar güvenli olur?
  2. Montaj seçeneği "lisanslı işletim sistemi" hizmetini de kapsıyor mu? Yani ek bir ücret ödemeden Windows işletim sistemine mi sahip olacağım?
  3. Kargo firması olarak iki seçenek var. Aras ve Yurtiçi kargo. Aralarında fiyat farkı var mıdır varsa ne kadar yoksa sabit kargo ücreti ne kadardır?
Şimdiden teşekkürler.

1. Firmalar arası değişiklik gösterir kargo kalitesi. UPS ve MNG güvendiğim önerdiğim firmalardır, hataları olduysa da telafi ettiler ve beni evime memnun yolladılar.
  2. Hayır kapsamıyor. Parasını ödemediğiniz bir şeyi kimse bedava vermez. :)
  3. Komple sistem kargo fiyatları ortalama 15-20 lira oluyor. Öyle çok pahalı değil. Aras'ta durum nasıl bilmiyorum ama Yurtiçi firmasından uzak durun. Kasanız yamulmuş şekilde gelmesini istemiyorsanız tabii ki. :)
İnternetten 85 lira civarına Windows 10 Pro lisansı satın almak mümkün. G2A, Kinguin, Gittigidiyor gibi sitelerden.

1. Firmalar arası değişiklik gösterir kargo kalitesi. UPS ve MNG güvendiğim önerdiğim firmalardır, hataları olduysa da telafi ettiler ve beni evime memnun yolladılar.
  2. Hayır kapsamıyor. Parasını ödemediğiniz bir şeyi kimse bedava vermez. :)
  3. Komple sistem kargo fiyatları ortalama 15-20 lira oluyor. Öyle çok pahalı değil. Aras'ta durum nasıl bilmiyorum ama Yurtiçi firmasından uzak durun. Kasanız yamulmuş şekilde gelmesini istemiyorsanız tabii ki. :)
İnternetten 85 lira civarına Windows 10 Pro lisansı satın almak mümkün. G2A, Kinguin, Gittigidiyor gibi sitelerden.
Hocam bence de Yurtiçi kargo almayın rezil ettiler bizi. Aras kargo ve MNG kargodan gayet memnun kaldım alışverişlerimden.
Sağ olun hocam dikkate alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Inventus'tan aldım sistemi, ama nasıl olsa İstanbul'dayım dedim kargolatmadım. Gidip kendim aldım araba ile. Görüştüğümde kargolamada sıkıntı olmayacağını söylediler ama gönlüm el vermedi. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı