İnventus mu İtopya mı?

Reavenx13

Centipat
Bilgisayar toplayacağım ve ikisinden de sipariş verenlerden bilgi almak istiyorum ikisi hakkında veya sadece bir tanesi hakkında görüşleri olanlar cevap yazabilir mi?

Ben inventus üzerinden defalarca alışveriş yaptım bir kez olsun bile sorun yaşamadım tavsiye ederim itopya üzerinden 2 alışverişim oldu nasıl olduysa ikisinde de ürünlerde ve müşteri memnuniyeti kısmında sorun yaşadım tercih sizin

Valla bence bu dönemde internetten bir şey sipariş etme. Stok sıkıntısı olduğu için başın çok ağrır. İtopya daha sabıkalı diye biliyorum ben. Hele daha geçen günlerde de hakkında çıkan haberlerden sonra bence İnventus daha iyi olur.

İtopyadan sistem almıştım, hiçbir sorunu yok fakat 2 haftaya yakın sürmüştü gelmesi. Zaman sorunum yok diyorsan İtopya iyidir.

İnventusun fiyatları biraz şişik diye biliyorum. İtopyanın müşteri hizmetleri, kargolama vs. vs. durumları sıkıntılı. Bence vatanın kdv indirimlerini takip et her ay oluyor güzel bir fiyata kaliteli bir sistem toplayabilirsin şahsen ben öyle yaptım sana da tavsiye ederim.

İnventusun fiyatları biraz şişik diye biliyorum. İtopya'nın müşteri hizmetleri, kargolama vs. vs. Durumları sıkıntılı. Bence Vatan'ın KDV indirimlerini takip et her ay oluyor güzel bir fiyata kaliteli bir sistem toplayabilirsin şahsen ben öyle yaptım sana da tavsiye ederim.

Vatan'ın internet sitesinde ya da uygulamasında yazıyor mu KDV indirimi yoksa fiyatları birebir takip etmem mi lazım?

Vatan'ın internet sitesinde ya da uygulamasında yazıyor mu KDV indirimi yoksa fiyatları birebir takip etmem mi lazım?
her ay random bir cuma günü başlıyor pazar günü bitiyor diye biliyorum cumaları takip etmen gerek bildiğim kadarıyla bende incehesapdan hazır sistem alıcaktım tam bir arkadaşım söyledi bak vatanda indirim var diye şansa oldu baya o gün öğrendim kdv indirimi olduğunu hatta çalışanlara bile 1 gün önceden falan söyleniyormuş gibi şeyler de duymuştum

Her ay random bir cuma günü başlıyor pazar günü bitiyor diye biliyorum cumaları takip etmen gerek bildiğim kadarıyla bende İncehesap'dan hazır sistem alacaktım tam bir arkadaşım söyledi bak Vatan'da indirim var diye şansa oldu bayağı o gün öğrendim KDV indirimi olduğunu hatta çalışanlara bile 1 gün önceden falan söyleniyormuş gibi şeyler de duymuştum

Benim aslında demek istediğim bu indirimler sayfada kocaman kocaman yazıyor mu indirim var diye yoksa sayfada yazmadan sadece fiyatlar mı düşüyor?

Benim aslında demek istediğim bu indirimler sayfada kocaman kocaman yazıyor mu indirim var diye yoksa sayfada yazmadan sadece fiyatlar mı düşüyor?
şuan girip bakarsan anasayfada küçük resimlerin olduğu (ör:msi notebooklarda %18 kdv indirimi) kısımda yazıyor indirim olduğu zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı