İnventus neden Vatan'dan daha ucuz?

İnventus bazı ürünlerin ana distribütörü olduğu için daha uygun fiyata satabiliyor. Ben çoğu oem parçamı oradan aldım. Size de tavsiye ederim. Müşteri memnuniyeti Vatan'dan bana göre kat kat iyi.

@SemihUluca Teşekkürler hocam :) Zaten fiyat farkını görünce oradan almayı düşünmüştüm ama kuşkularım silindi şimdi. Neden inventus burada daha çok tavsiye edilmiyor?

Kredi kartıyla alınca aynı paraya geliyor. Vatan kredi kartında fazladan para almıyor.

Nova, Vatan ve İnventus güvenilir firmalar.

Vatan hemen hemen her şehirde var. İnventus bildiğim kadarıyla sadece İstanbul'da var. Kullanıcılar fiziksel olarak alışveriş yapmayı daha çok tercih ediyor. @gestube

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini bende bilmiyorum. :) Hatta alışveriş yapanlardan birinin faturasına hata ile 5TL kargo ücreti yansımış. Karttan çekilen tutar iptal edilemeyince alışverişi yapan şahısa ürünü ile birlikte bir zarf içerisinde 5 TL kargo parasını geri yollamışlar. Üzerine de bu hatadan dolayı özür dilediklerini belirten bir mesaj yazılmış. Böyle güzel bir firmadır kendileri. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı