İnventus Ofisten Alışveriş

Furkan Tayfur

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar.
Yakın zamanda yeni bir sistem toplayacağım ve inventus.com.tr hakkında bir sorum var.
Forumda kötü yoruma rastlamadım o yüzden tercihlerim arasına girdi inventus.com.tr.
Acaba internet üzerinden değil de normal ofisten alışveriş yapan arkadaşlar oldu mu ?
Bunu merak ediyorum. Sadece neler yapılacak hususunda bilgi almak için.
Yerleri Kadıköy'deymiş yakın bir yer o yüzden ofisten alışveriş yapmayı düşünüyorum.
Diğer türlü Vatan'dan alacağım sistem parçalarını.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli bir alışveriş sitesidir. Sitesi güvenli olduğuna göre ofisinden almak daha da güvenilirdir. :) Öyle ki daha önce birine kargo parasını zarf ile ayrıca göndermişlerdi. En düzgün çalışan alışveriş şirketlerinden biri. :)

Güvenli bir alışveriş sitesidir. Sitesi güvenli olduğuna göre ofisinden almak daha da güvenilirdir. :) Öyle ki daha önce birine kargo parasını zarf ile ayrıca göndermişlerdi. En düzgün çalışan alışveriş şirketlerinden biri. :)
Hocam çok teşekkürler yorumunuz için. Şu yüzden sordum yanı başımda bir VATAN bayisi var ve sistemin fiyat karşılaştırmasında 50 TL gibi bir fark oluyor. Ben okuyorum ve kredi kartı yada banka hesabım yok. Bu yüzden alışverişi nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok doğrusu. (n)(n)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı