Elektronik İnventus Phanteks Kasa İndirimleri

Batina

Kilopat

Diğer modellerde de indirim mevcut.

Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg
Screenshot_8.jpg

Son düzenleme:
Bir Lian Li etmez. Stokları bitirdikten sonra bir daha getirttirmeyeceklerinden eminim :D

Vallahi Lian Li 205m de, Phanteks P360a da mevcut. Malzeme kalitesi farkı yok. Camlar sağlam, tuşlar güzel hissiyatlı, saçlar kalın, fanlar sessiz hoş, bir iki ufak fark dışında pek bir şey yok. Aynı marka üretiyor deseler ikisini de şaşırmam vallahi. Ek olarak inventus Phanteks'i bırakmaz, kendimi bildim bileli satıyorlar :)

Ben 2500 TL'ye oradan G360A beyaz aldım gayet memnunum. Tok sağlam bir yapısı var bu markayı beğendim. Gönlümde G500A vardı ama masa üzerine koymak için hemde biraz para arttırıp hava soğutmaya veririm diye düşündüm.

İkinci elden XPG valor Air almak veya P360a arasında kalıp P360a aldım kargoya vermişler 1-2 güne elimde olur. 160mm CPU soğutma yüksekliği beni biraz endişelendiriyor açıkçası bende PA120SE var ve 42mm yüksekliğinde 2 adet RAM'im var. Düz hesap yapılınca 0.2mm kadar artması lazım fakat pek endişelenmiyorum en fazla 4x8 yerine 2x16 ya geçerim. Ön taraftaki HDD kızakları ise ayrı bir hoşuma gitmedi değil. Kenarda duran kullanmadığım 1TB'yi oraya takmayı düşünüyorum ama bakalım. Umarım kargocular kolimle futbol oynamayıp sağlam getirirler.

İkinci elden XPG valor Air almak veya P360a arasında kalıp P360a aldım kargoya vermişler 1-2 güne elimde olur. 160mm CPU soğutma yüksekliği beni biraz endişelendiriyor açıkçası bende PA120SE var ve 42mm yüksekliğinde 2 adet RAM'im var. Düz hesap yapılınca 0.2mm kadar artması lazım fakat pek endişelenmiyorum en fazla 4x8 yerine 2x16 ya geçerim. Ön taraftaki HDD kızakları ise ayrı bir hoşuma gitmedi değil. Kenarda duran kullanmadığım 1TB'yi oraya takmayı düşünüyorum ama bakalım. Umarım kargocular kolimle futbol oynamayıp sağlam getirirler.

Valor Air biraz daha ufak kalıyor hocam iç hacim olarak, daha kompakt bir yapıda. Aşağıya aynı ekran kartı ile resmini ekledim. Bence iyi yapmışınız PA120SE valor Air'in içini bayağı bir doldurur fazla havanın hareketi için pek bir alan kalmazdı. PA120SE ARGB değilse fanlarından biri Teknobiyotik'teki Akasa Slim'lerle değiştirilebilir RAM slotlarına değmemesi için, hatta 2'li paket alınıp arkayada bir slim fan eklenebilir. Ön Akasa Slim, orta Thermalright, arka yine Akasa Slim şeklinde güzelde durur :)

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 106
  • 3.jpg
    3.jpg
    197,3 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Bende G360A'ya 155 lik Deepcool AK400 taktım sıkıntı çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı