İnventus Tecrübelerim

27 temmuzda siparişim geldi eksiksiz ve güzel paketlenmiş, yalnız kargo bana imza atmam için kağıt vermedi garibime gitti? aldım kullanıyom ilk günüm performansı iyi unlost econun fiyatına göre gayet iyi pc inventus güvenilirdir +
Arkadaşlar bu İnventus sitesine gönderilen mesajlara cevap vermiyor mu? Yoksa işlerine mi gelmiyor?
bilmiyom bilgisayar 3 günde elime ulaştı ama 2 günlük mesajımda benim de yanıt gelmedi anlamadım ben de

24 temmuz çarşamba günü unlost eco siparişi verdim, 2 saat içinde onaylanıp montaj sırasını beklediği yazdı, 2 gün sonra cuma siparişin kargoya verildiği yazdı çok şaşırdım bu kadar hızlı olmasına aradım sordum bi yanlışlık olmasın diye, telefonlarını 2 gün içinde 4 5 kez aradım hiç meşgul çaldığını hatırlamıyom 5 saniye bekledim açılıyordu, ama açan arkadaş yorgun bunalımda gibi biraz ama sorularımı yanıtlıyordu yine.
Yazıyı cumartesi yazıyom bugün de gelebilir yurtiçi kargo, pazartesi de. Ürünüm geldiği zaman inceleyip sonucunu yazıcam.
Sistemden memnun musunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı