İnventus'a nasıl ulaşabilirim?

Kendilerinden 2012 yılında sistem almıştım ve hala sorunsuz kullanıyorum. O zamanlar Facebook sayfalarında bile anında cevap yazarlardı, şimdi sepetimle ilgili e-maillerimden hiç birine geri dönüş dahi yapmadılar. Telefonla ulaşmayı denedim ve elbette mümkün olmadı. Sistem siparişi verecektim ama bu iletişimsizlik ve kapıda ödeme seçeneği sanırım artık olmadığı için veremedim (ödeme sayfasında sadece havale ve kredi kartları için seçenek var şu an).

Kendilerinden 2012 yılında sistem almıştım ve hala sorunsuz kullanıyorum. O zamanlar Facebook sayfalarında bile anında cevap yazarlardı, şimdi sepetimle ilgili e-maillerimden hiç birine geri dönüş dahi yapmadılar. Telefonla ulaşmayı denedim ve elbette mümkün olmadı. Sistem siparişi verecektim ama bu iletişimsizlik ve kapıda ödeme seçeneği sanırım artık olmadığı için veremedim (ödeme sayfasında sadece havale ve kredi kartları için seçenek var şu an).
Evet haklısınız.
Sistem hala elime geçmedi bir arkadaş daha vardı sipariş eden inventusdan onun siparişi geldi mi sorun vs var mı?
İnventus'tan ise evet geldi benim. Fakat RGB Fan'ın Kumandası bozuk, mail attım dönüş yapmadılar.

.
@Berkantuzelll Bazı arkadaşlarımız inventus ile yaşanan sorunları virüse bağlıyor. Elbette bunun da dünyada ve burada büyük etkisi var lakin inventus'un e-postalara cevap vermemeler, geç kargo yapmaları, telefona bakmamaları yeni bir durum değil ne yazık ki. Misal en basitinden Faceobok sayfalarında son paylaşımları 2017 yılından, orada da bir müşteri geç kargolamadan yakınmış. Benim için üzücü bir durum, sizin de kumanda bozuk gelmiş mesela; küçük de olsa arıza sonuçta. İnsan istiyor ki DigitalStorm gibi kurumlar kendi ülkesinde de olsun, ama olmuyor ne yazık ki.

Bir de size bir şey sormak istiyorum Berkan kardeşim, kasanızın içi nasıl acaba? Kablolar toplanmış ve döşenmiş mi? Inventus bir ara bu konuda da iddialı idi çünkü. Tabi bu yıllar önce, eski güzel günlerdeydi. 😅

23511277_10154753855946910_8338140439658013976_o.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı