İnventus'tan Twitch yayıncılarının hazır bilgisayarları alınır mı?

#JenyX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Inventus'tan bir yayıncının hazır sisteminden bazı parçaları değiştirerek böyle bir fiyata ulaştım. Sizce uygun mudur?
Kendim de toplamayı düşündüğüm sistemin içine Galax firmasının ürettiği 1650 Super'i koymayı düşünüyordum. Sizce hangi firmayı tercih etmeliyim? ASUS TUF mu yoksa Galax mı?

1601496209908.png

Arkadaşlar merhaba, ınventus'tan bir yayıncının hazır sisteminden bazı parçaları değiştirerek böyle bir fiyata ulaştım. Sizce uygun mudur?
Kendim de toplamayı düşündüğüm sistemin içine Galax firmasının ürettiği 1650 Super'i koymayı düşünüyordum. Sizce hangi firmayı tercih etmeliyim? ASUS TUF mu yoksa Galax mı?

Eki Görüntüle 686508

R5 3500X'i R6 3600X diye gördüm aman tanrım diye telefon elimde düştü resim küçük olunca sonra R5 3500X gördüm şaşırdığım konu 5K ya R6 veya yeni bir işlemcili PC topladığını sanmam.🤣

Bende bu siteden almayı düşünüyordum ama pandemi dönemindeki müşteri memnuniyeti olarak sorun yaşayan insanları görünce vazgeçtim. En azından son 2-4 hafta içerisinde alışveriş yapıp deneyimlerini dinleyebileceğin birini bul.

İnventus rezilliği - Technopat Sosyal

Sisteme gelirsek işlemciyi Ryzen 5 2600, ekran kartını GTX 1660 Super yaptığınızda aşırı fiyat farkı oluşmuyorsa, bir düşünün derim.

O bütçeye 1650 Super ayıp olmuş.
5200₺ bütçem var ne önerirsiniz acaba?

Bu arada yorumunuz için teşekkürler.
Bende bu siteden almayı düşünüyordum ama pandemi dönemindeki müşteri memnuniyeti olarak sorun yaşayan insanları görünce vazgeçtim. En azından son 2-4 hafta içerisinde alışveriş yapıp deneyimlerini dinleyebileceğin birini bul.

Sisteme gelirsek işlemciyi Ryzen 5 2600, ekran kartını GTX 1660 Super yaptığınızda aşırı fiyat farkı oluşmuyorsa, bir düşünün derim.
Değerli Yorumunuz için teşekkür ederim.Önerilerinizi bir düşüneceğim

1660 Super takınca böyle bir fiyat oluştu 2600 yerine 3100 tercih ettim nasıl olmuş?

1601497733264.png

Son düzenleme:
5200₺ bütçem var ne önerirsiniz acaba?

Bu arada yorumunuz için teşekkürler.

Değerli Yorumunuz için teşekkür ederim.Önerilerinizi bir düşüneceğim

1660 Super takınca böyle bir fiyat oluştu 2600 yerine 3100 tercih ettim nasıl olmuş?

Eki Görüntüle 686524
4 veya 8 çekirdek işlemci mi demek o? Bölünce 1/2 çıkıyor, mantıksız geldi.

Geri
Yukarı