IO harç ücreti ne kadar ve ne zaman yatırılacak?

ellas

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, öncelikle iki başlıkta sorum bulunuyor. İlk olarak, Namık Kemal Üniversitesi bilgisayar Programcılığı IO bölümünü kazandım, yatırmam gereken harcı belirtebilir misiniz, sitelerden baktım fakat pek anlayamadım tabloyu. 4070TL gibi bir ücreti mi bulunuyor?

2'nci olarak, ben e kayıt işlemimi tamamladım. Halkbank Mobil uygulamasından eğitim bölümüne tıkladım ve üniversite adı sordu. Ardından öğrenci numaramı sordu. Öğrenci numaram bulunmadığı için bir şey yazamadım, öğrenci numaram kayıtlar bittiğinde mi verilecek, ben bu harcı 1 Eylül tarihine kadar yatırmalı mıyım yoksa kayıtlardan sonra halledebiliyor muyum?

Bu iki konuda yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada paylaştığınız bilgi yanlış, 1 Eylül tarihine kadar ücretin yatırılması gerekiyor. Öğrenci numarasını ise TNKÜ ÖĞRENCİ SİSTEMİ bu siteden öğrenebiliyorsunuz.

1693301290776.png

Eğer bu üniversitede olan kişiler varsa böyle yapabilir, lütfen insanlara yanlış bilgi paylaşmayın.

Bu arada paylaştığınız bilgi yanlış, 1 Eylül tarihine kadar ücretin yatırılması gerekiyor. Öğrenci numarasını ise TNKÜ ÖĞRENCİ SİSTEMİ bu siteden öğrenebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1922217

Eğer bu üniversitede olan kişiler varsa böyle yapabilir, lütfen insanlara yanlış bilgi paylaşmayın.

Haklısınız benim olduğum ve çevremde tanıdığım çoğu üniversitede ders kayıtları zamanında oluyor, kusura bakmayın. Düzeltmek için raporladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı