IObit güvenilir midir?

IObit uninstaller kullandım. Kurulumu tamamlanmış Avast'ı afallattı.

@olyshoweR, belirttiğin gibi CCleaner Avast şirketine 19 Temmuz 2017 tarihind satıldı. Ayrıca CCleaner kurulumunda Avast antivirüs yazılımı indirilebilsin amacıyla bir opsiyonları da bulunuyor.
Redwood City, Kaliforniya, 19 Temmuz 2017 – Dijital güvenlik ürünlerinde dünya lideri Avast, bugün cihaz performans optimizasyonu yazılımının lider sağlayıcısı Piriform'u satın aldığını duyurdu.
Ayrıca zamanında bazı önemli Windows kayıt defterlerini silip hatalara yol açtığı için Microsoft tarafından önerilmeyen bir yazılım olarak da biliniyor. 2017 ve 2019 yıllarında hack olayı yaşadığını da unutmamak gerekiyor. Bundan dolayı güvenilir ve işe yarayan bir program değildir.

CCleaner daha kullanışlı ve güvenilir. IObit yazılımlarının mağdurları var. Güvenlik konusunda değil de bir dahakine "bilgisayarım açılmıyor" gibi başlık açabilirsin :)

Hak veriyorum, ben bile mağduru sayılırım hatta. Advanced System Care yüzünden bilgisayarıma format atmak zorunda kaldım.

Arkadaşlar CCleaner kullanmak istemiyorum IObit'in programlarını kullanıyorum acaba güvenli midir bu programlar, bilindik bilgi satma ya da açıkları var mıdır geçmişte?

Sistemi aşırı yoruyor resmen kendisi virüs yükledim ve bilgisayar aşırı yavaşladı ve formatlamak zorunda kaldım.

Driver Booster programını kullandım ve İntel HD 4000 yerine NVIDIA'nın yeni ekran kartlarından birini kurmuştu ve sonuç:
1647374236358.png

Advanced System Care Ultimate programını da kullandım ve bir işe yaramıyordu. O yüzden önermiyorum.

Arkadaşlar CCleaner kullanmak istemiyorum IObit'in programlarını kullanıyorum acaba güvenli midir bu programlar, bilindik bilgi satma ya da açıkları var mıdır geçmişte?

Driver updater ile kolayca mavi ekran, ASC ile kayıt defterini yok etme, malware Fighter ile harika koruma(!)

Geri
Yukarı