IObit programları güvenilir mi?

Ben 2 senedir bütün cihazlarımda kullandım(Driver Booster). Güvenlik konusunda bişey diyemem fakat driver güncellemede ben bir sıkıntı yaşamadım. Mavi ekran, kayıt defterini bozma tarzı bişey de yaşamadım. Ben açıkçası programı yararlı buldum.
Not: Önermek yasaksa yorumumu hemen değiştirebilirim.😁

Bu konuyu okuyabilirsiniz.
Vay benim konu, foruma zaten o konuyla tanındım :D.
Ek olarak başka bir konuda Recep Bey yasakladı zaten programı :D.
Ben 2 senedir bütün cihazlarımda kullandım(Driver Booster). Güvenlik konusunda bişey diyemem fakat driver güncellemede ben bir sıkıntı yaşamadım. Mavi ekran, kayıt defterini bozma tarzı bişey de yaşamadım. Ben açıkçası programı yararlı buldum.
Not: Önermek yasaksa yorumumu hemen değiştirebilirim.😁
Şu anda tavsiye vermiyorsun sadece sorun yaşamadım diyorsun, bence değiştirme mesajı ama programları da bence sil.

Güvenli anlamı virüs vs ise güvenli ama pnlar sistemi bozmada bir numaralar.
Yakın zamanda isyanlarımız sonucu forumda da tavsiye etmek yasaklandı :D.
İyi hortlatma.

Malware Fighter - MBAM veritabanını çaldı zamanında.
ASC - hızlanacağım derken BSoD ile onu şenlendiriyorsun.
Unninstaller - Uygulama silerken yol payı olarak .dll, .sys, artık ne bulduysa kendine "pay ayırıyor" ve hata veriyor. Yani belki de aralarında biraz düzgün olanı o, ama önermem kesinlikle.
Driver Booster - işini kolaylaştırıyor derken başka, alakasız GPU, chipset sürücüsü kuruyor.

Sonuç olarak paranla rezil oluyorsun, verilerine zarar geliyor ve gün sonunda karlı değilsin.

Güvenli olarak güvenli, ama tam bir yazılım çöpü ürünleri var.

İyi hortlatma.

Malware Fighter - MBAM veritabanını çaldı zamanında.
ASC - hızlanacağım derken BSoD ile onu şenlendiriyorsun.
Unninstaller - Uygulama silerken yol payı olarak .dll, .sys, artık ne bulduysa kendine "pay ayırıyor" ve hata veriyor. Yani belki de aralarında biraz düzgün olanı o, ama önermem kesinlikle.
Driver Booster - işini kolaylaştırıyor derken başka, alakasız GPU, chipset sürücüsü kuruyor.

Sonuç olarak paranla rezil oluyorsun, verilerine zarar geliyor ve gün sonunda karlı değilsin.

Güvenli olarak güvenli, ama tam bir yazılım çöpü ürünleri var.
Hortu ben değil, köylü PPsi kullanan biri yaptı :D.
Sadece Driver Booster yasaklandı diye biliyorum.
Daha kurallara bile eklenmemiş baktım da :D.
Edit eklenmiş ama sadece booster :D.

Geri
Yukarı