IObit kullandıktan sonra sistem eski haline döner mi?

Salim23

Picopat
Makaleler
1
Yer
.
Ben IObit vs. uygulamalar kullandım ama artık bıraktım sistemde bir hata almadan bıraktım. PC eski halini döner değil mi 2 3 ay sonra? Zaten çok bir düşüş yoktu ama sormak istiyorum sanki bir yavaşlık var gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben soruyu soran kişiyim ceza yedim buradan yazıyorum. Kullandığım programlar Razer Cortex Advanced System bir de Drive booster temiz kurulum yapamam özel durumlar var maalesef. Sanırım driverleri o yerlerden yükleyerek çok kötü bir şey yaptım ): Düzeltmenin bir yolu var mı?

Son düzenleme:
Ben soruyu soran kişiyim ceza yedim buradan yazıyorum. Kullandığım programlar Razer Cortex Advanced System bir de Drive booster temiz kurulum yapamam özel durumlar var maalesef. Sanırım driverleri o yerlerden yükleyerek çok kötü bir şey yaptım ): Düzeltmenin bir yolu var mı?
Driver Booster'ın çok koymaz, Advanced System için sildiysen tamam. Formata gerek olduğunu düşünmüyorum.

Driver Booster kullandıysanız sürücü sürümlerinizi kontrol edip, kendi sitelerinden size uygun olan son sürümlerini yükleyin.

Geri
Yukarı