Çözüldü IObit programları kullanılmalı mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wooky388

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar saygıdeğer arkadaşlar.
Başlıkta da görüldüğü üzere Driver Booster ile sürücü kurmak mantıklı mı? Güvenilir mi? Formda bu konuları gördüm lakin eski yıllardaki konulardı. Kendini zamanla geliştiren IObit, eksik ve hatalı sürücü kurma sorununu giderebildi mi?
Advanced System Care gibi diğer yazılımlarını kullanmak sizce güvenilir mi?
Fikirlerinizi ve görüşlerinizi merak ediyorum. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hayır, kullanılmaz.

Dr. Driver, Driverpack, Driver Booster gibi yazılımlar yanlış sürücü kurabiliyor.
ASC kayıt defteri, sistem dosyalarını bozabiliyor.
Malware Fighter = çakma MBAM. Veritabanı çalıntı.

Yani tamamen para tuzağı, işlevsiz yazılımlar abidesi.

Başlıkta da görüldüğü üzere Driver Booster ile sürücü kurmak mantıklı mı? Güvenilir mi? Formda bu konuları gördüm lakin eski yıllardaki konulardı. Kendini zamanla geliştiren IObit, eksik ve hatalı sürücü kurma sorununu giderebildi mi?
Ben 4-5 sene önce kullanmıştım. Hiçbir şeye yaramıyor. Çok dandik bir uygulama Advanced System Care. Driver Booster ise yanlış driver kurabilir.Tavsiyem size elle kurmanız.

Defalarca kullandım hocam, Advanced System Care'i sıfır bilgisayara yükledikten sonra yavaşlamıştı ayrıca bir takım hatalarla karşılaşmıştım, Driver Booster zaten kafasına göre ve eski driver kuruyor, kesinlikle önermem.

Hayır. Hiçbir şey giderilmedi ve hala çöp. 2dk ayarlardan Windows Update yapıp sadece el ile ekran kartı ve chipset kuracaksınız. Saçma sapan uygulamalar indiriyorsunuz.

Geri
Yukarı