IObit uninstaller virüslü mü?

Pardon bana sinirli atmanızın emoji sebebi ne? Hepimiz biliyoruz IOBIT ürünlerinin zararlı olduğunu. IOBIT Uninstaller da bunlardan biri? Orada lafın gelişi viruslu dedim.

Son düzenleme:
Program kaldırma aracı olarak açık kaynak kodlu ve detaylı ayarlar sunan BCU öneririm.

Arkadaşlar bu program çok iyi olduğu söyleniyor. Herhangi bir programı silerken daha ayrıntılı bir şekilde bilgisayardan kaldırıyor. 1-2 ay kullandım ancak bir şekilde programı sildim tekrar yüklemek istedim virüslü dosya uyarısı veriyor. Yani bu program virüslü mü? Çünkü bilgisayarım programı açmıyor.
Ben kendim kullanmak için indirdim fakat indirip kurduktan sonra kendi kendine bişeyler kurmaya başladı sıra sıra sonra sildim sanada önermem bence sil.
Arkadaşlar bu program çok iyi olduğu söyleniyor. Herhangi bir programı silerken daha ayrıntılı bir şekilde bilgisayardan kaldırıyor. 1-2 ay kullandım ancak bir şekilde programı sildim tekrar yüklemek istedim virüslü dosya uyarısı veriyor. Yani bu program virüslü mü? Çünkü bilgisayarım programı açmıyor.
Ve gereksizde

Ioit virüslü değil 3 yıldır programlarını kullanmaktayım sadece IObit uygulamaları düzgün çalışmıyor bazen ama bazen bu virüs olduğu anlamına gelmez.
Ben kendim kullanmak için indirdim fakat indirip kurduktan sonra kendi kendine bir şeyler kurmaya başladı sıra sıra sonra sildim sanada önermem bence sil.

Ve gereksizde.

Kurarken diğerlerini kurmak için izin istiyor.

Ioit virüslü değil 3 yıldır programlarını kullanmaktayım sadece IObit uygulamaları düzgün çalışmıyor bazen ama bazen bu virüs olduğu anlamına gelmez.

Kurarken diğerlerini kurmak için izin istiyor.
Bana sorduğunu hatırlamıyorum ve yüklenen şeyleri iobit le sildim ve denetim masasından baktığımda silinmemiş gözüküyordu pek anlamadım virüsmü deyilmi

Yeni konular

Geri
Yukarı