İOKBS bursuna zam gelir mi?

Bu arada 1000TL gayet yeterli bir sayı. 2 3 ay biriktirsen, ya da 24 ay taksit ile iyi bir şey alabilirsin.

Yüksek lisans öğrencileri parayı kendi karnını doyurmak için kullanıyor, biz ise ekstra şeyler için. Bence 1000₺ gayet iyi bir para.

Ben geçen ay ilk bursumu aldım 4 bine sıvı soğutma aldım onun parasını bitirip mikrofon alacağım sonra 10k ya monitör.

Hocam yüksek lisans yapanlar en az 22 yaşında hatta tanıdığım çoğu 25 30 yasinda koca koca insanlar. Onlara verilen para ile size verilen cep harcligini aynı kefeye koymayın bir zahmet.
Ben aynı kefeye koymuyorum zaten onlara da az veriliyor, benim sorduğum tek şey zam gelir mi sorusuydu. Her seferinde onlara gelince bize de geliyordu.

Bu arada 1000TL gayet yeterli bir sayı. 2 3 ay biriktirsen, ya da 24 ay taksit ile iyi bir şey alabilirsin.
Yüksek lisans öğrencileri parayı kendi karnını doyurmak için kullanıyor, biz ise ekstra şeyler için. Bence 1000₺ gayet iyi bir para.
adamlar parayı kitap alın diye veriyor biz parçayı bırak sistem topluyoruz biz sıra dışı olduğu için gülücük attım aynısını bende yapıyorum
Bu paranın benim cebime kalmasını bırakın, ayın son on günü falan borçlu çıkıyorum. Benim gibi burs aldığı için ailesinden destek almayanlar da var, okul harcaması, yeme, içme, ulaşım, iletişim, giyinme vb. her şey benden çıkıyor. Yemek kısmında bitti bile para zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı