iOS 11.3.1 Jailbreak Çıktı

Sonunda aylardır beklediğimiz iOS 11.2-11.3.1 jailbreak çıktı.

1. Electra adresinden Non Dev Account yazan .ipa uzantılı dosyayı indiriyoruz.

2. Bilgisayarımıza Cydia Impactor kuruyoruz.

3. Telefonu bilgisayara bağlıyoruz, Impactor telefonu gördükten sonra .ipa dosyasını Impactor'un üzerine sürüklüyoruz.

4. Impactor bizden Apple Kimliği ve Şifre istiyor, giriyoruz ve Electra uygulaması cihazımıza bir kaç saniye içerisinde yüklenmiş oluyor.

5. Telefondan Siri kapalı, uçak modu açık şekilde Electra uygulamasına giriyoruz, Jailbreak butonuna basıyoruz.

Birçok kişi ben dahil bir seferde Jailbreak tuşuna bastıktan sonra Cydia uygulaması gelmedi, birkaç defa deneyin.

Gözümüz aydın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemin iphonr kullanimin da ne gibi faydaları oluyor?
Tweakler sayesinde bir çok değişiklik yapabiliyorsunuz cihazınızda. Dosya sistemine erişiminiz oluyor.

Örneğin benim şuan için yaptığım değişiklikler;

• iOS 9 Kilit Açma sesini geri getirdim. (Sistem dosyalarından lock.caf dosyasını değiştirerek yaptım)
  • YouTube’u arka planda çalıştırdım. (YouTubed tweak’ini kurdum)
  • Ekranda kocaman çıkan ses simgesini üst kısıma getirdim. (ByeByeHud Tweak)
  • Düşük Güç Modunu açmak için pil simgesine basıyorum. (Bu tweak’in ismini hatırlamıyorum ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz.)
  • Sol üst köşedeki operatör yazısını değiştirdim (Carrierizer Tweak)
gibi daha çok fazla değişiklikler yapbiliyorsunuz cihazınıza.

Eğer Türk Telekom'lu iseniz 4545'e Degistir Miyav yazarak yapabilirsiniz. :D
Türk Telekomda yapılıyor evet :). Ama onda bütün harfler büyük yazılıyor vs. kapsamlı değil.
Muzikte atabiliyor musun? Bir de garanti disi kaliyor mu?
Evet müzik atabiliyorsunuz. Garanti dışı kalıyor fakat; iTunes ile cihazı restore ettiğinizde garanti geri geliyor.

Türk Telekomda yapılıyor evet :). Ama onda bütün harfler büyük yazılıyor vs. kapsamlı değil.

Evet müzik atabiliyorsunuz. Garanti dışı kalıyor fakat; iTunes ile cihazı restore ettiğinizde garanti geri geliyor.
Supersin. Ellerine saglik dostum. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı