iOS 11.4.1 Güncellemesi Yapılmalı mı?

Geçmeli miyim?

• Oy verenlerin toplamı
    8

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
iPhone 5S kullanıyorum. %40 zam gelmişken telefonu satmaya karar verdim açıkcası bunun yerine daha iyi performans veren telefon almayı düşünüyorum ama merakımdan bir konu açıp size bu soruyu sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi Apple yeni ürünlere geçilmesi için bazen saçma işler yapabiliyor gerçi bu öyle değil ama neyse. Araştırma yaptım ve birkaç kişi eski model iPhone'de İOS güncellemesi yapıldıktan sonra yavaşlama oluyor diyorlar. Ben kararsız kaldım açıkcası sizce yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi iOS sürümündesiniz bilmiyorum ama iOS 11.4.1 kullanıyorum. Batarya ömrü 11.4'ten daha iyi gibi. Onun dışında performansı idare eder, ama Multitasking bence hala kötü.
IMG_0310.PNG

Sana şunu söylemeliyim ki hala yüksek iPhone cihaz kullanan kişiler bile ios 11 sıkıntılar ile karşılaşabiliyor ios 10 sıkıntısız bir işletim sistemi tavsiyem ios 12 bekle ios 11.4.1 geçersin şarj veya performanstan sıkıntı yaşarsın önceki sürüme dönmek istediğinde sıkıntı yaşarsın

Bu kullanımınıza göre değişir. Eğer çok oyun oynayan biriyseniz, WiFi yerine hücresel veri kullanıyorsanız, parlaklığınız yüksekse vs. şarjınız daha kısa sürede biter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı