iOS 13.1.3 bildirim gelmiyor

Çok önemli fotoğrafların, bilgilerin yoksa telefonu sıfırla istersen? Ben her zaman sıfırlıyordum güncelledikten sonra. 13.1.2'den 1.3'e geçerken değilde 12'den 13'e geçerken büyük bir güncelleme geldiğinde sıfırlayıp temiz kurulum olsun diyordum. iPhone 6 olduğu için ben 12.4.2'de kaldım.
Telefonda 5 bine yakın fotoğraf var ve bunlar öyle zevki sefa için çekindiğim değil çoğu iş ile alakalı. Örneğin bir durum oluyor bana 2 yıl önceki tarihteki bir işin planlaması soruluyor bende o tarihte çektiğim planı açıp anında bakıyorum cevaplıyorum. Bu şekilde olduğundan silmek hiç işime gelmiyor. Hani birde sıfırlayınca düzeleceğininde bir garantisi yok belki devam edecek. Sırayla telefondaki sorunları yazayım

*Hiçbir uygulamadan bildirim gelmiyor.
*Kapatılıp açıldıpında vs. SIM PIN sormuyot direkt açılıyor(sim kart başka cihaza takıldı denendi diğer cihazlarda soruyor)
*İphonumu bulda cihaz sürekli çevrimdışı görünüyor ( evet evet uygualamaya girdiğim telefon çevrimdışı gözüküyor şaka gibi)
*Apple destek uygulamasına giriş yapılmıyor(buda başka bir cihazda denendi eski iphone 5s im sıkıntısı giriyor ve onda iphonumu bulda düzgün çalışıyor)

Telefon apple servisleriyle bildiğin bağlantı kurmuyor bir dengesizlik var. Benim için yukardaki sorunlardan en önemli olanı nildirim gelmemesi. Bildirimler gelse diğerlerini umursamıyorum.

Benden önceki arkadaş zaten işe yarayabilecek çoğu durumu söylemiş. Maalesef benimde aklıma başka bir yol göstermek gelmiyor. İsterseniz 13.1.4'ü bekleyin belki onunla beraber sizin bu durumunuzda düzelir çünkü ufak bir bildirim sorunu değil baya bir soruna sahipsiniz. 13.1.3 kullanan biri gelir umarım ve onunla bir kıyaslama yapabilirsiniz. Onda bu sorunlardan bir iki tanesi varsa en azından sürümden kaynaklı dersiniz içiniz rahat olur. iTunes kullanmayı pek beceremem ben o yüzden silinmesini istemediğim fotoğrafları bilgisayara veya Google Fotoğraflara yedeklerim. İsterseniz sizde yedeğinizi alın ne olur ne olmaz diye.

Benden önceki arkadaş zaten işe yarayabilecek çoğu durumu söylemiş. Maalesef benimde aklıma başka bir yol göstermek gelmiyor. İsterseniz 13.1.4'ü bekleyin belki onunla beraber sizin bu durumunuzda düzelir çünkü ufak bir bildirim sorunu değil baya bir soruna sahipsiniz. 13.1.3 kullanan biri gelir umarım ve onunla bir kıyaslama yapabilirsiniz. Onda bu sorunlardan bir iki tanesi varsa en azından sürümden kaynaklı dersiniz içiniz rahat olur. iTunes kullanmayı pek beceremem ben o yüzden silinmesini istemediğim fotoğrafları bilgisayara veya Google Fotoğraflara yedeklerim. İsterseniz sizde yedeğinizi alın ne olur ne olmaz diye.
Dayanamayıp sıfırladım telefonu ancak değişen hiçbirşey olmadı:(

Sorunun yeni güncellemeden kaynaklandığını düşünüyorsanız IOS 13.1.2'yi yükleyebilirisiniz.

Apple Destek'e bu link aracılığıyla da ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Kullandığınız operatöre veya satın aldığınız yere de danışabilirsiniz.

Teknik Destek Numarası : 00800 448 829 878

3 yıldır kullandığım iphone7 de aynı problem bende de meydana geldi. 13.1.3 güncellemesini yükledikten sonra hiçbir uygulamadan bildirim gelmiyor. Whatsapp, instagram, gmail vs. uygulamaya girmeden bildirimleri göremiyorum. Sadece sms bildirimi geliyor. Apple destek hattını aradım. Sorunumu çözmek için çok uğraştılar. Telefona uzaktan bağlanmaya çalıştılar fakat o da olmadı. Sonuçta bu durumu daha detaylı araştıracaklarını ve bana geri dönüş yapacaklarını söylediler, bekliyorum

Benimde iOS 13'e geçtiğimden beri,ki DFU ile yedeksiz sıfırdan kurulum yaptım, Instagram'dan bildirim gelmiyor. Uygulamayı sildim, tekrar yükledim vs ama bir türlü çare bulamadım. Bir problem var ancak nedir, niyedir bilemiyorum. 8 Plus.

Hocam aynı sorun bendede var. Bildirim ayarlarına girince bildirim gelmeyen uygulamaların isimleri görünmüyor. Örneğin sahibinden.com uygulaması telefonda yüklü ama burada görünmüyor.

Dosya Ekleri

• E9F1BE91-56A7-44C4-B044-69D3F723018A.png
    E9F1BE91-56A7-44C4-B044-69D3F723018A.png
    112,6 KB · Görüntüleme: 174
Arkadaşlar bende apple destek ulaştım. İlk başta bir erkek çıktı sizi üst kademeye aktarıyorum dedi orda bir bayan çıktı. Telefona bağlanmaya çalıştı bağlanamadı yaklaşık 40 dakika telefonla görüştüm. Ayarların vs. Ekran görüntülerini aldım. Bana bir mail attı oraya yolladım. Daha sonra video alarak bildirm gelmediğini kaydettim onuda attım. Gizlilik-> analiz->Geliştirilmiş günlük oturumundan analizleride göndermemi İstedi onuda yaptım. Pazar günü aramıştım perşembe günü tekrar görüşelim diye randevu verdi bakalım yarın konuşacağım. Benim derdim bildirmde değil telefonu açtığımda pin koduda sormuyor facetime a bağlanmıyor. Vs.vs.
Sorun 13.2 güncellemesi ile çözülmüştür

Son düzenleme:
3 yıldır kullandığım iphone7 de aynı problem bende de meydana geldi. 13.1.3 güncellemesini yükledikten sonra hiçbir uygulamadan bildirim gelmiyor. Whatsapp, instagram, gmail vs. uygulamaya girmeden bildirimleri göremiyorum. Sadece sms bildirimi geliyor. Apple destek hattını aradım. Sorunumu çözmek için çok uğraştılar. Telefona uzaktan bağlanmaya çalıştılar fakat o da olmadı. Sonuçta bu durumu daha detaylı araştıracaklarını ve bana geri dönüş yapacaklarını söylediler, bekliyorum
Bu sorunu nasıl çözdünğz ben hiç bir bildirimi alamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı