iOS 13.4.1 Kullanıcı Yorumları

safex

Hectopat
Evet, iOS 13 için gelen güncellemer için genel değerlendirme.
Diğer sürümlere göre yeni sürüm daha mı iyi sizce?

Bence güncel bir cihaz varsa eğer elinizde, (iPhone 7 Plus altı) kesinlikle iOS'un çıkarttığı en son sürüme güncellemek her zaman daha iyidir. Çok stabil, çok güzel oluyorlar. Yenilikten de mahrum kalınmıyor hem.

Bence güncel bir cihaz varsa eğer elinizde, (iPhone 7 Plus altı) kesinlikle iOS'un çıkarttığı en son sürüme güncellemek her zaman daha iyidir. Çok stabil, çok güzel oluyorlar. Yenilikten de mahrum kalınmıyor hem.
iPhone 6S kullanıyorum. iOS 13.1.1 kullanıyorum ve bir kaç hata mevcut. Pil aynı kalıp hatalar giderilecekse geçmek benim içinde iyi olabilir. Onun için kullanıcı yorumu varsa iyi olur.

iPhone 11 128GB kullanıyorum, son güncellemeler arasında fark edebileceğim kadar büyük bir performans farkı yok. Aynı şekilde iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus ve iPhone 7'de de 13.4.1'i deneyimledim, aynı iPhone 11'de olduğu gibi, bu modellerde de performans farkı gözlemleyemedim günlük kullanımda.

iPhone 11 128GB kullanıyorum, son güncellemeler arasında fark edebileceğim kadar büyük bir performans farkı yok. Aynı şekilde iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus ve iPhone 7'de de 13.4.1'i deneyimledim, aynı iPhone 11'de olduğu gibi, bu modellerde de performans farkı gözlemleyemedim günlük kullanımda.
Hatalar giderilmiş mi hocam?

Hatalara öncesinde pek rastlamadım, ne oldugu hakkında da pek bilgim yok. iPhone 11 kullanırken kamera arayüzünde bir hataya tanık oluyordum, 13.4.1 ile düzeltilmiş.
Spotify da bile müziğin duraklaması gibi hatalar mevcut ve uygulamayı kaç kere güncelledim:D Kronik arıza gibi bir şey oldu😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı