iOS 13'ün Çıkışı

ZechPhoenix

Hectopat
Yer
İstanbul/Büyükçekmece
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere iOS 13 Türkiye saati ile 20: 00 da erişime açılacak. Sizce erişime açıldığı gibi yükleme yapmalı mıyım? Yoksa birkaç gün sonra mı yükleme yapmalıyım?

Hemen yüklemeniz ile bir gün sonra yüklemeniz arasında hiç bir fark olmayacaktır. Muhtemelen apple kullanıcılarının çoğu bugün indirecektir. Sistemsel hatalar mutlaka olacaktır. Bu hataları düzeltmek içinde muhtemelen bir hafta sonra küçük bir güncelleme daha yayınlarlar.

Hemen yüklemeniz ile bir gün sonra yüklemeniz arasında hiç bir fark olmayacaktır. Muhtemelen apple kullanıcılarının çoğu bugün indirecektir. Sistemsel hatalar mutlaka olacaktır. Bu hataları düzeltmek içinde muhtemelen bir hafta sonra küçük bir güncelleme daha yayınlarlar.
Forum'da gördüğüm kilit ekranı ve rehber arasındaki açık makalesinden sonra tereddüte düştüm.

Zaten 13.1 Beta sürümleri yayımlandı gecen aylarda bugün ki sürüm en stabil ve güncel olan sürümdür. Gönül rahatlığıyla indir kur. Tüm hatalar düzeltilmiş bir şekilde kullanırsın.

13.1 bekle derim. 13 sürümü düzgün bir sürüm olsaydı bu kadar erken 13.1 hatta 13'den önce 13.1 sürümü Apple tarafında konuşulmazdı. Söz konusu yeni Apple güncellemeleri olunca ben hep bir iki güncelleme bekliyorum.

Geçmeden önce imza almayı unutmayın. :D
-imza mıydı şimdi şüpheye düştüm SHSH2 kaydı deniyordu galiba ondan-

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı