iOS 14.2 GM sürümü yayımlandı

GM sürüm yani beta programındakiler için final sürüm yayımlandı. Bir hafta içinde 14.2 final sürüm yayımlanacak demek oluyor.
Bu sürüm birçok duvar kâğıdı, 100'den fazla yeni emoji(özellikle iki tanesi çok güzel), düzeltmeler içeriyor.
Beta profili telefonunuza yüklemek için lütfen Download Beta Profiles sitesine gidip telefonunuza profil ekleyin.

Ayrıca başka işletim sistemi ile ilgili sorunların, çözümlerin falan varsa da yaz. Ne yani Android gibi koskocaman bir evrenden uzak mı tutacaksın kendini?
Evet, iPhone 3GS'ten beri iOS'tayım. Tabletle Windows işletim sisteminden uzaklaşacağım. G-Mail hesaplarından outlook'a geçtim. İleride bir bilgisayar alacak olursam, MacOS'a geçeceğim.
Bunları yapmamın sebebi iOS'ta emojilerin daha güzel gözükmesi.... :)
Uzak kalmamın diğer başarısı da sizin gibilerle uğraşmamak.

Evet, iPhone 3GS'ten beri iOS'tayım. Tabletle Windows işletim sisteminden uzaklaşacağım. G-Mail hesaplarından outlook'a geçtim. İleride bir bilgisayar alacak olursam, MacOS'a geçeceğim.
Bunları yapmamın sebebi iOS'ta emojilerin daha güzel gözükmesi.... :)
Uzak kalmamın diğer başarısı da sizin gibilerle uğraşmamak.
İstediğini yapabilirsin dostum, bu terbiyesizlik falan saçma sapan şeyler yazdın ya, dediğim gibi konuna üzülürüm ben, sakın eleştiri yazmayın yazsaydın hiç konu dahilinde bile olmazdım.

İstediğini yapabilirsin dostum, bu terbiyesizlik falan saçma sapan şeyler yazdın ya, dediğim gibi konuna üzülürüm ben, sakın eleştiri yazmayın yazsaydın hiç konu dahilinde bile olmazdım.
Sakın bir daha konuma eleştiri yazma. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı