iOS 14'e yükseltilmeli mi?

iPhone SE kullanıyorum (hazreti SE yani eski olan :)) açıkçası inanılmaz şekilde stabil geldi bana, yedeklerinizi alıp deneyebilirsiniz bence.Her ne kadar android tarafında yıllardır kullanılan şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze "best ever" adı altında koyuyor olsalar da maalesef yapacak birşey yok, mevzu ürünün stabil ve iyi çalışması.

iPhone SE kullanıyorum (hazreti SE yani eski olan :)) açıkçası inanılmaz şekilde stabil geldi bana, yedeklerinizi alıp deneyebilirsiniz bence. Her ne kadar Android tarafında yıllardır kullanılan şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze "best ever" adı altında koyuyor olsalar da maalesef yapacak bir şey yok, mevzu ürünün stabil ve iyi çalışması.

iOS 13.7'den sonra ilaç gibi geldi.

iPhone 7 Plus'a yukleyen arkadasim var cok memnun. SE'nin islemcisi 7 Plus ayni degil mi?
Ya ben yanlış tabir kullandım galiba emin değilim. Benim SE 2016 versiyon.
2020 olsa düşünmeden yüklerim.
iPhone SE kullanıyorum (hazreti SE yani eski olan :)) açıkçası inanılmaz şekilde stabil geldi bana, yedeklerinizi alıp deneyebilirsiniz bence.Her ne kadar android tarafında yıllardır kullanılan şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze "best ever" adı altında koyuyor olsalar da maalesef yapacak birşey yok, mevzu ürünün stabil ve iyi çalışması.
iOS 13.7'den sonra ilaç gibi geldi.
Pil durumu hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Ya ben yanlış tabir kullandım galiba emin değilim. Benim SE 2016 versiyon.
2020 olsa düşünmeden yüklerim.

Pil durumu hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Açıkçası benim pil sağlığı %80 hocam (2016 Aralıkta aldığımdan beri özensiz şekilde kullanıyorum) o yüzden başkası cevap verse daha iyi olur, ama telefondan fazlasıyla memnunum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Takip ettiğim kanaldan yeni bir video gelmiş, IOS 14'e IOS 13.6'dan önce Jailbreak gelebilirmiş galiba ne yapsam karar veremerim. Elimde IOS 13.7 SHSH Blob var yani IOS 14 yaparsam düşürebilirim sürümü imzası kapalı olsa bile sizce ne yapayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Takip ettiğim kanaldan yeni bir video gelmiş, IOS 14'e IOS 13.6'dan önce Jailbreak gelebilirmiş galiba ne yapsam karar veremerim. Elimde IOS 13.7 SHSH Blob var yani IOS 14 yaparsam düşürebilirim sürümü imzası kapalı olsa bile sizce ne yapayım.

Düşüremezsin imzalar kapandıktan sonra. Düşürmek için 14 sürümün SEP uyumlu olması lazım. Aslında uyumlu mu bilmiyorum da. Eğer uyumluysa düşürürsün. JB için de her zaman düşük sürüm iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı