iOS 14'ten iOS 16'ya geçilir mi?

Makaleler
1
Yer
Antalya
Merhaba arkadaşlar. iPhone XR kullanıcısıyım. 2 yıl önce aldığımda iOS 14 sürümü yüklüydü ve hala hiç güncelleme yapmadım. Planlı eskitme muhabbetleri ayağına güncellemedim hiç. iOS 16 ya geçmek mantıklı mı? Pil sağlığında veya ekran süresinde düşüşler olur mu? Yani kısacası iOS 14'ten iOS 16 ya geçmek mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar. iPhone XR kullanıcısıyım. 2 yıl önce aldığımda iOS 14 sürümü yüklüydü ve hala hiç güncelleme yapmadım. Planlı eskitme muhabbetleri ayağına güncellemedim hiç. iOS 16 ya geçmek mantıklı mı? Pil sağlığında veya ekran süresinde düşüşler olur mu? Yani kısacası iOS 14'ten iOS 16 ya geçmek mantıklı mı?

Şu aşamada mantıklı değil. iOS 16 henüz oturmadı. iOS 16.5 geldiğinde geçebilirsin.

iPhone 12 ile iOS 15 kullanırken çok memnundum, uzunca bir süre 16'ya gecmemeye direndim fakat sürekli güncelleme uyarısı gelmesi yüzünden darlanip neyse güncelleyeyim dedim. Telefonum internet kapalı müzik dinlerken dahi %10'dan %1'e ışınlanmaya başladı. 1 haftadır yarı yolda bırakıyor beni birden kapanıp.

iPhone 11'de gözle görülebilir seviyede batarya performansında düşüş oldu. Üst modeller için bir şey diyemem bende 12'ye, 13'e güncellemeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı