iOS 16'ya geçilir mi?

praque

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Barista
Selam Sosyal,

15.6.2 kullanıyorum şu anda, 16'yı kullanan var mıdır? Bazı yerlerde gördüğüm yorumlarda pil seviyesinin çok çabuk düştüğünü, şarjın günlük kullanımda çok hızlı tükendiğini ve pil sağlığının 80 seviyelerinde bile servis yazdığını okudum. Telefonum XR ve pil sağlığım 86, ne düşünüyorsunuz?

CC4860BF-5FB4-4465-8E77-8B999569CE03.png

Geçtim ben. Gayet güzel gruplarda anlatılan sorunların hiçbirini görmedim fakat 11'de pil yüzdesi neden yok anlamadım.

Güncel her zaman iyidir ancak biraz beklemenizi tavsiye ederim. Performans kaybı , bazı sorunlar olabilir. Kullanıcı yorumlarına göre de geçiş yapabilirsiniz.

XR kullanıyorum ben de, yavaş yavaş güncelleme vadesini dolduran bir cihaz. İlk sürümler de haliyle performanslı değil, YouTube'da incelemeleri var. Bakıp geçebilirsiniz, fikrimi soruyorsanız önermem biraz daha beklemekte fayda var.

Yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. Hiç sorun olmadı. Tabi niye live wallpaper kaldırmışlar onu anlayamadım. @die pil ayarlarından yüzdeyi açmanız lazım.

Selam sosyal,

15.6.2 kullanıyorum şu anda, 16'yı kullanan var mıdır? Bazı yerlerde gördüğüm yorumlarda pil seviyesinin çok çabuk düştüğünü, şarjın günlük kullanımda çok hızlı tükendiğini ve pil sağlığının 80 seviyelerinde bile servis yazdığını okudum. Telefonum XR ve pil sağlığım 86, ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 1516546

Pil sağlığım 80 iOS 16 kullanıyorum servis falan yazmıyor. Hiçbir sorun yok akıyor şu anlık.

Hangi cihaz olursa olsun büyük güncellemeden sonra muhakkak cihazı sıfırlayın ve yedekten geri yükleyin.Çünkü eski yazılım verileri ile yenisi çakışıyor uyumsuzluk sorunları ve performans kayıpları maalesef oluşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı