iOS 15.3.1 Palera1n jailbreak nasıldır?

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Arkadaşlar merhabalar,

Palera1n tethered jailbreak iOS 15.3.1 için yayınlanmış. Ancak tam olarak stabil değil. Aranızda bu jailbreaki yapanlar var mı? Varsa önerebilir mi?

15.3.1 gibi güncel bir versiyona neden jailbreak yapma ihtiyacı duydunuz hocam genelde eski versiyonlara yeni özellikler getirmek adına yapıyorum ben.

Sistem çok daha kullanışlı oluyor. iOS 15.7.3 jailbreaklıyım şu an.
Bende aynı, bu arada hocam carbridge kullanacaksanız
Paisseon'un erika tweak'ını kullanarak 10 Dolar vermekten kurturabilirsiniz, bazı tweaklerde çalışıyor sadece ama.. Sileo'da tweakın simgesine tıklayınca çalışıyor anlarsınız zaten, filza'da gerekli bunun için deb dosyasını indirip sizi filza'ya yönlendiriyor.

Bende aynı, bu arada hocam carbridge kullanacaksanız
Paisseon'un erika tweak'ını kullanarak 10 Dolar vermekten kurturabilirsiniz, bazı tweaklerde çalışıyor sadece ama.. Sileo'da tweakın simgesine tıklayınca çalışıyor anlarsınız zaten, filza'da gerekli bunun için deb dosyasını indirip sizi filza'ya yönlendiriyor.
Zaten kullanıyorum hocam. Filza'da open diyip Sileo veya Zebra'da kurulabiliyor. Ama forumda korsan tavsiye etmek yasak. Ceza yiyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba,

Palera1n tethered Jailbreak iOS 15.3.1 için yayınlanmış. Ancak tam olarak stabil değil. Aranızda bu Jailbreak'i yapanlar var mı? Varsa önerebilir mi?

Hocalarım konuyla uzak ama yine de sormak istiyorum raporlamazsanız sevinirim, iOS 12.5.7 için Jailbreak var mı? Geçenlerde 3uTools ile Jailbreak yapmak isterken yapamadım. (Jailbreak failed tarzında bir hata veriyor.)

Hocalarım konuyla uzak ama yine de sormak istiyorum raporlamazsanız sevinirim, iOS 12.5.7 için Jailbreak var mı? Geçenlerde 3uTools ile Jailbreak yapmak isterken yapamadım. (Jailbreak failed tarzında bir hata veriyor.)
Henüz yeni yayınlandı 12.5.7 unc0ver vesaire destek vermiyor ama Freya Jailbreak işinizi görebilir. IPA dosyası olarak atacaksınız ve telefon üzerinden jailbreak işlemini yapacaksınız.

Geri
Yukarı