iOS 15 yamasında neler olacak?

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
iOS 15 yaması'nda neler olacak ve bende bir iPad Pro 2021 model var.

Daha çok iPad Pro 2021'e yönelik bir geliştirmeler optimizasyonlar yapılacak deniyor. Öyle mi?

Eğer bilgi sahibiyseniz FaceTime'da önizleme de bir akıcılık problemi var.

Görüşme sırasında sıkıntı kesinlikle yok önizleme sadece ilk uygulamaya tıkladığınız'dan bahsediyorum.

Karşılaştırmak için bir mağazaya gittim iPad Air daha iyiydi önizleme olarak FaceTime.

Bu konuya değindiler mi onu sormak istedim diğer bir sorum;

"Bu aksesuar bu aygıt tarafından desteklenmiyor" hatası.

Hiçbir aksesuar bağlamadığıma rağmen gece 4 5 civarı saatlerde karşılaşıyordum bu sorunla ve 3 günde bir oluyordu. Rahatsız eden birşey değil ama yinede kaygılarım var. Cihazı sıfırladım o yöntemi önerdiler Apple uzmanları bir daha çıkarsa servise ya da bize danışın dediler. Şuan için hala o hatayı almadım.

Eğer düzelmiş ise cihazı sıfırlamanın gerçekten bir faydası oluyor mu cihaza onu soracaktım.

Ama eğer düzelmediyse sizce servise mi götürmeliyim orada mı bunları anlatayım yoksa efor harcamayıp, iOS 15'i mi bekleyeyim?

Bu sitede bu sorun çözümü olarak yeni bir güncellemeyi bekleyin var sizce öyle yaparsam düzelir mi?

Ve tekrar söyleyeyim hiçbir aksesuar takmadan (sadece kutudan çıkan şarj aletini kullanıyorum) bu bildirim geliyor dediğim saatlerde bu hata gelirken Şarj aleti vs. Olsun birşey takılı değildi oyun oynuyordum.

9 gün önce yanlışlıkla Oppo şarj aleti takmıştım ama ondan olacağı sıfırladıktan sonra aklıma gelmedi çünkü sıfırlayınca hiçbir iz kalmıyor cihazda.

Kısaca bu bildirim bir daha karşıma çıkarsa ne yapmalıyım onu söyleyeyim.

Okuyup yanıtlayanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:
Güncelleme yerine servise götür derim. Belki şarj portunda sorun vardır. Apple sıkıntı çıkarmaz, değişim alırsınız büyük ihtimalle.

Hiçbir şey olmaz Teknosa malına düşkün birisidir hatalı malı bile değiştirdiler arkasında Apple'da olunca.
5 gün sonra bi Zentech e soracağım orada eğer sorun belirlerlerse değiştirebiliyorum yani öyle mi? yeni bir iPad Pro 2021 veriyorlar? Ve ya onarım yapayım? Hangisi daha iyi olabilir sizce?

Nerden aldığınız önemli değil aynı garanti. Apple Destek uygulamasını indirip servis için randevu alın incelesinler.

Nerden aldığınız önemli değil aynı garanti. Apple Destek uygulamasını indirip servis için randevu alın incelesinler.
Herşeyi ile inceliyorlar değil mi? Sorun bulurlarsa onların kararına göre değiştiriyorlar ya da onarım yapıyor öyle mi?
Sorun yoksada söylüyorlar yok diye değil mi çünkü aslında bu dediklerim çok sorun edilcek şeyler değilmiş. Fazla kafaya takıyorsun diyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı