iPad 2 İOS 7'yi İOS 6'ya düşürebilir miyim?

CHALLENGER33

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ipad 2 de IOS 7 kullanıyorum. Fakat tabletim patates oldu resmen. Çok yavaş çalışıyor. Bu güncellemeyi neden ipad 2'ye getirdiler onu anlamadım. Alet acayip yavaşlıyor. Sürümünü IOS 6'ya geri yüklemek istiyorum. Böyle bir şansım var mı?

Cevap verecek olan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit, İpad'i bilgisayarındaki indirdiğin itunes'a bağla, ipad'in gözükür zaten. Tıkladığında ipad'e geri döndür yazar zaten. Bas ama bilgilerin silinebilir diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şansınız yok. Tabi eğer önceden jailbreak yapıp önceki sürümün imzasını almadıysanız.

Eğer ki SHSH kaydınız yoksa (SHSH kaydı bi nevi apple'ın verdiği imzadır) (SHSH kaydı jailbreak ile alınıyor) (Artık SHSH kayıtları bile işe yaramıyor diye duymuştum bir yerden) kesinlikle geri dönemezsiniz. ios 7.1.2 en son sürümdür. ve bence gayet stabil çalışıyor. olmadı Recovery mode ve ya DFU moduna alıp restore edin. (y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı