iOS 15'te olan iPhone X sıfırlanırsa iOS 16'ya geçmek zorunda kalınır mı?

• Konuyu başlatan Ryo41
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 402

Ryo41

Hectopat
iOS 15'te olan iPhone X'imi sıfırlarsam iOS 16'ya geçmek zorunda kalır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam diyor ki benim yeni telefondaki gider o zaman diyor. Güvenmiyor mu bana anlamadım. Zaten şu an halihazırda bileğilerine girebiliyorum kendim sildim her şeyi.

Bakın en basit ve net açıklıyorum:
Eğer iPhone X cihazında ablanın Apple kimliğinden çıkmadan bir şeyleri silersen ablanın yeni telefondan da silinir. Apple kimliğinden çıkış yaptıktan sonra silebilirsin verileri o zaman gitmez.
Apple kimliğinden çıkış yaparsan da ablanın yeni telefonundaki veriler gitmez. Instagram hesabını hem bilgisayara hem telefona girdiğini düşün. Bilgisayardan çıkış yapınca Instagram hesabın gidiyor mu? Böyle düşünün.

Bakın en basit ve net açıklıyorum:
Eğer iPhone X cihazında ablanın Apple kimliğinden çıkmadan bir şeyleri silersen ablanın yeni telefondan da silinir. Apple kimliğinden çıkış yaptıktan sonra silebilirsin verileri o zaman gitmez.
Apple kimliğinden çıkış yaparsan da ablanın yeni telefonundaki veriler gitmez. Instagram hesabını hem bilgisayara hem telefona girdiğini düşün. Bilgisayardan çıkış yapınca Instagram hesabın gidiyor mu? Böyle düşünün.

Peki ablam kendi diğer IPhone'undan iPhone X aygıtını sil derse ne olur?

Tüm fotoğrafları, kurduğun tüm uygulamaları silip klavye geçmişi gibi şeyleri sıfırlarsan ve Apple ID'den de çıkış yaparsan sıfırlanmaz ancak tam sıfırlanma sayılır mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı