Çözüldü iOS 16.1 betadan nasıl eski sürüme geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertkcr111

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. bir hevesle iOS 16.1 betayı indirdim ve eski sürüme tekrardan geçmek istiyorum. Cihazım iPhone 11 ve en son sürüm 16.0. 3 idi.

Çözüm
Bu video eski olsa da yine aynı yöntem geçerli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılı yöntem: Bu dosyası indirin. Ardından IPhone'u bilgasayarınıza bağlayıp iTunes programını çalıştırın.
Telefonuzun sekmesine gelin, IPhone'a geri yükleye Shift tuşu ile birlikte tıklayın. Sonrasında sizden dosya seçmezini isteyecektir. İndirdiğimiz dosyası seçtyoruz ve geri yükleme işlemi başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yazılı yöntem: Bu dosyası indirin. Ardından IPhone'u bilgasayarınıza bağlayıp iTunes programını çalıştırın.
Telefonuzun sekmesine gelin, IPhone'a geri yükleye Shift tuşu ile birlikte tıklayın. Sonrasında sizden dosya seçmezini isteyecektir. İndirdiğimiz dosyası seçtyoruz ve geri yükleme işlemi başlıyor.

Son düzenleme:
Çözüm

VPN ve aygıt yönetiminden profili sil yaptım. Tam sürüm çıktığı zaman onu indirebilecek miyim?

Geri
Yukarı