iOS 16.2'den iOS 16.5'e geçilir mi?

Pili hızlı tükettiğiyle alakalı şikayetçi çok kişi var ki öyle de. Şu an bekleyin derim.

iPhone 13 mini kullanıyorum, şu an iOS 16.2 kurulu. iOS 16.5'e geçmemi önerir misiniz? Pil süresi azalıyor mu? Kayda değer bir güncelleme mi?

Hayır değil, normalde iOS 16.5 diğer iOS sürümlerinden daha iyi falan deniliyordu:

1. Animasyonlar çok kötü.
2. Pil tüketimi konusunda bir azalma var.
3. Telefonun performansı gerçekten düştü.
Yani kısacası geçilmez.

14 Pro kullanıyorum. Pilden yana en ufak bir şikayetim yok. Wi-Fi'de 11 saat mobil veride 7,5 saat ekran süresi alıyorum.

Sorun olmaması zaten çok nadir. 11 Pro Max kullanıyorum. Sadece Instagram'da 15 dakika takıldığımda ısınıyor ve %25 şarj yiyorum. Ve çoğu kullanıcı da şikayetçi. 16.5 yüklenmemeli.

Sorun olmaması zaten çok nadir. 11 Pro Max kullanıyorum. Sadece Instagram'da 15 dakika takıldığımda ısınıyor ve %25 şarj yiyorum. Ve çoğu kullanıcı da şikayetçi. 16.5 yüklenmemeli.

iOS 16 zaten genel olarak sorunlu bir sürüm.16.5 kusursuz bir sürüm olduğunu iddia etmiyorum. Diğer iOS 16 sürümlerinden bazı hatalar olsa da daha iyi olduğunu düşünüyorum.

iOS 16 zaten genel olarak sorunlu bir sürüm.16.5 kusursuz bir sürüm olduğunu iddia etmiyorum. Diğer iOS 16 sürümlerinden bazı hatalar olsa da daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Hayır genel olarak bir problemi yok. Sadece 16.0 ve 16.5 sürümlerinde pil sorunu var. 16.0 zaten ilk sürüm olduğu için buglu olması çok normal. Bana atıyormuşsunuz gibi geldi. Bir de rozetiniz var inanamıyorum… 😂

Geri
Yukarı