iOS 16 Alacak Telefonlar Belli Oldu

7'nin almayacağı her türlü belliydi zaten.

Benim tahminim İOS 16 iphone 7 için galiba yavaşlama problemi yaşatıyordu o yüzden 6s ile beraber çektiler.
Alakası yok. 7 ile 8 arasında bariz bir donanım farkı yoktu. 8 aldıysa 7 de alabilirdi.

Yeni nesil iPhone cihazların temeli iPhone X ile atılmış oldu. iOS 16 ile tamamen yeni nesil hedefleniyor olabilir. iPhone 8’e verilmesinin nedeni de iPhone X ile aynı zamanda çıkış yapmış olması ve aynı işlemciyi kullanıyor olması.

Alakası yok. 7 ile 8 arasında bariz bir donanım farkı yoktu. 8 aldıysa 7 de alabilirdi.
A10 4 çekirdekli ama 2 çekirdek kullanılırken 2 çekirdek kullanılamıyor yani ya yüksek performans çekirdekler yada düşük performans çekirdekler aynı anda kullanılabiliyor fakat A11 ise 6 çekirdeğini aynı anda kullanabiliyor bundan dolayı iphone 7 güncelleme alamadı üzüldüm açıkcası çünkü ben de iphone 7 kullanıyorum.

6s - 6S Plus iOS 15 güncellemesi almıştı kıyak olmuştu aslında 7 7 Plus için geçmiş olsun bu uçuk fiyatlarla model yükseltmek bile lüks olacak XS Max batarya yenileyip kullanacağız sanırım.

iPad 5 iPadOS 16 alıyor. İnanılmaz. A9 hala iş yapıyor. 6S A9'a, 7 A10'a sahip. İşlemci kaldırıyor demek ki

Vallahi bu haberden once XS veya XR almayi dusunuyordum şimdi SE 2020'ye mecbur kalacağız galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…