iOS 16 beta kullanıcılarına güncelleme gelecek mi?

tloji

Hectopat
Merhaba. Şu anda iOS 16 Public Beta'nın en güncel sürümünü kullanmaktayım. Bildiğiniz üzere bu akşam iOS16 herkese açık kullanıma sunulacak. Beta profilini silmeme gerek var mı? Akşam bana da güncelleme gelecek mi?

Merhaba. Şu anda iOS 16 public Beta'nın en güncel sürümünü kullanmaktayım. Bildiğiniz üzere bu akşam iOS16 herkese açık kullanıma sunulacak. Beta profilini silmeme gerek var mı? Akşam bana da güncelleme gelecek mi?

Evet beta profili silin o zaman normal sürüm yükleyebilirsiniz.

Merhaba. Şu anda iOS 16 public Beta'nın en güncel sürümünü kullanmaktayım. Bildiğiniz üzere bu akşam iOS16 herkese açık kullanıma sunulacak. Beta profilini silmeme gerek var mı? Akşam bana da güncelleme gelecek mi?

Beta sürümünü kaldır. Zaten yeni sürüm geldiği için otomatik olarak sana güncelleme gelir.

Normal sürüm saat kaçta gelir.

Bende bekliyorum. 2 saat sonra herkese açılacak. Merak edenler için diğer ülkelerdeki yayınlanma saatlerini paylaşayım.

9321B822-F5D6-4EC0-9EB4-CE8451CC563A.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı