iOS 16 deneyimleriniz

iPhone 11'e yükledim dün gece. Batarya performansında bir fark göremedim. Animasyonlar biraz daha hızlı gibi geldi. Ufak tefek detaylar hoşuma gitti ama başlı başına harika olmuş diyeceğim bir şey de yok. Nötr kaldım bu güncelleme konusunda. Geldi ve yükledik, başka da bir şey yok. Bir zararı da yok, çok önemli değişikliği de yok.

iPhone 11'e yükledim dün gece. Batarya performansında bir fark göremedim. Animasyonlar biraz daha hızlı gibi geldi. Ufak tefek detaylar hoşuma gitti ama başlı başına harika olmuş diyeceğim bir şey de yok. Nötr kaldım bu güncelleme konusunda. Geldi ve yükledik, başka da bir şey yok. Bir zararı da yok, çok önemli değişikliği de yok.
Takılma, donma, kasma gibi sorun var mı? veya cihazı ısındırıyor mu?

Minilere gelmeyen şarj yüzdesi gösterme ve pil tüketiminin artışını gözlemem dışında bir problem göremedim.
Pil herkesin şikayeti, günü çıkarmayacak kadar abartı mı yiyor?

Pil herkesin şikayeti, günü çıkarmayacak kadar abartı mı yiyor?
Genelde 24 saatte bir şarj ederdim bu sürenin 4/1'i kadar kısaldığını söyleyebilirim. Yeni gelen saçma sapan duvar kağıtlarını kullanmadığım ve konum servislerini açmadığım halde bu böyle.

Cihazın iPhone 11. Cihazımda herhangi bir yavaşlama, kasma-donma, arıza olmadı. Pil tüketiminde çok hafif bir yükseliş oldu gibi ama tam net anlamam için birkaç gün daha kullanmam lazım.

Geri
Yukarı