iOS 16 eksik

emrcnaydn

Decapat
Daha fazla  
iPhone 8, 8 Plus, X için saçmalık bir güncelleme. Arka plan kırpma yok, fotoğraftaki yazıyı metne çevirme yok, kilit ekranı derinlik efekti gibi özellikler yok. Sizin düşünceleriniz neler?

iPhone 11’de pil yüzdesi gösterme yok. Benim de kullanıyor olduğum iPhone SE 2022’de ana ekranda arama tuşu yok. Her telefona farklı özellikler verilmiş. 12,13 ve 14’te her şey tam ama. Apple istiyor ki onları kullanalım.

iPhone 11’de pil yüzdesi gösterme yok. Benim de kullanıyor olduğum iPhone SE 2022’de ana ekranda arama tuşu yok. Her telefona farklı özellikler verilmiş. 12,13 ve 14’te her şey tam ama. Apple istiyor ki onları kullanalım.
Daha öncesinde yeni güncelleme ile pil tüketimi arttırarak planlı eskitme planı ile yeni telefonlara yöneltmek nasıldıysa (Bu mevzu hakkında davalar bile oldu.), bu sefer yeni/eski modellere göre kısıtlı güncelleme getirmişler.

Uzun ömürlü diye gittim 11 aldım, pişman oldum bu ne böyle? Cihaza özel güncelleme geliyor, zaten Android gibi de değil belli bir seneden sonra uygulama da yüklenmiyor. Tamamen saçmalık.

iPhone alın hocam iOS uzun ömürlü (!)

iPhone 8, 8 Plus, X için saçmalık bir güncelleme. Arka plan kırpma yok, fotoğraftaki yazıyı metne çevirme yok, kilit ekranı derinlik efekti gibi özellikler yok. Sizin düşünceleriniz neler?

iOS 16'nın tek kusuru pil. Annemdeki SE 2020 iOS 16 da yağ gibi akıyor. Ufak tefek hatalar var yok değil. Ama geçen seneki iOS 15 le kıyaslandığında iOS 16'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Uzun ömürlü diye gittim 11 aldım, pişman oldum bu ne böyle? Cihaza özel güncelleme geliyor, zaten Android gibi de değil belli bir seneden sonra uygulama da yüklenmiyor. Tamamen saçmalık.

Apple 5 yıl güncelleme desteği sunuyor. 3 yılda uygulama desteği var. Toplamda bir IPhone'u 8 yıl kullanabiliyorsun. Android bir cihaz amiral gemisi bile olsa 8 yıl gitmiyor.

Geri
Yukarı