iOS 17.2.1 Güncellemesi Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iOS 17.2.1 Yenilikleri

Apple, ilk olarak Eylül ayında yayınladığı iOS 17 mobil işletim sistemine yönelik ol iOS 17.2.1 adlı küçük bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, Apple’ın Günlük uygulamasını, uzamsal video kaydını ve daha fazlasını getiren bir güncelleme olan iOS 17.2‘yi yayınlamasından kısa bir süre sonra gelmiş durumda. iOS 17.2.1 Yenilikleri Apple tarafından sunulan güncellemeye ilişkin sürüm notlarına göre iOS […]

Devamı: iOS 17.2.1 Güncellemesi Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Güncellemeli miyiz bu tarz güncellemeleri? Hata düzeltmeleri yapıldı deniyor güncellemenin de boyutu düşük tam olarak neyle ilgili hata düzeltilmesi yapıldı?

Güncellemeli miyiz bu tarz güncellemeleri? Hata düzeltmeleri yapıldı deniyor güncellemenin de boyutu düşük tam olarak neyle ilgili hata düzeltilmesi yapıldı?
Daha geçen hafta güncellemiştik cihazları. Bu güncelleme çok hızlı geldi. Sanırım 17.2'de tespit ettikleri bir hata oldu da hızlıca onu gidermek istediler. Ben böyle algıladım o nedenle hızla güncelleyeceğim. Yoksa Apple da acele etmezdi diye düşünüyorum.

Daha geçen hafta güncellemiştik cihazları. Bu güncelleme çok hızlı geldi. Sanırım 17.2'de tespit ettikleri bir hata oldu da hızlıca onu gidermek istediler. Ben böyle algıladım o nedenle hızla güncelleyeceğim. Yoksa Apple da acele etmezdi diye düşünüyorum.
Telefon ısınıyordu.

Ben hayatımda bu kadar çok hatası olan bu kadar çok güncelleme alan bir yazılım görmedim arkadaş! Keşke satın almasaydım iphone!
Güncelleme gelse suç gelseme suç. Adamlar ürünlerinin arkasındalar her hafta güncelleme getiriyorlar tertemiz bunun neresi olay ben anlamadım.

@irsuya Siz 17.1.2'nin muadili, 17.2.1 için bekliyordunuz sanırım.

Her güncellemeyi yapmayacaksın ios 16 dayım mükemmel çalışıyor.
Oldu işimi gücümü bırakacağım iphone 'nin yazılım güncellemesini araştıracağım yükleyip yüklemeyeyim mi diye...
Güncelleme gelse suç gelseme suç. Adamlar ürünlerinin arkasındalar her hafta güncelleme getiriyorlar tertemiz bunun neresi olay ben anlamadım.
Bir yazılıma güncelleme neden gelir? önce bunu öğren.. Sonra sık sık neden güncelleme gelir sonra bunu araştır. Sonra gel tartışalım.

Ayrıca kime göre suç? Neye göre suç?

Yeni konular

Geri
Yukarı