iOS 17.4 Avrupa Birliği güncellemesi nasıl indirilir?

taktaktak

Hectopat
Merhaba, iPhone 12 Pro kullanıyorum. Telefonum zaten yurt dışı. AB için farklı bir güncelleme gelecekmiş ama şu an Beta'da. Bu güncellemeyi nasıl yükleyebilirim? Apple kimliğimi mi değişmem lazım ayarlardan, ülke mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef cihazın bir AB ülkesinde olması gerekiyor. Sen neyi değiştirirsen değiştir iOS, güncelleme öncesi cihazın konumunu denetliyor.

Sahte konum yapsam.
Hiç denemediğim için tam emin değilim ama denemekten zarar gelmez. Belki bir şekilde kontrol mekanizmasını atlatırsın. Bunun haricinde cihazın ayarlarında, dil ve bölge kısmında bir AB ülkesini ve dilini seçmen, Cihaza kayıtlı fatura adresinin bir AB ülkesine ait olması, iCloud hesabının konumunun AB ülkesinde ayarlı olması gerekli.

Hiç denemediğim için tam emin değilim ama denemekten zarar gelmez. Belki bir şekilde kontrol mekanizmasını atlatırsın. Bunun haricinde cihazın ayarlarında, dil ve bölge kısmında bir ab ülkesini ve dilini seçmen, cihaza kayıtlı fatura adresinin bir ab ülkesine ait olması, iCloud hesabının konumunun ab ülkesinde ayarlı olması gerekli.

Sanırım oldu ama nasıl kontrol edeceğim bilmiyorum sadece varsayılan tarayıcıyı Chrome yapabildim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı