iOS 17.5 beta sürümüne geçilir mi?

Berkay_00

Decapat
Günlük kullanıcıyım. Birkaç güne kadar iOS 17.5 tam sürüm gelecekmiş. İlerleyen zamanlardaki betalara katılmak mantıklı mı yoksa hep tam sürüm mü bekleyeyim? Bir de diyelim ki şimdi 17.5 beta sürümü yükledim. Tam sürümü yandığı zaman ona güncelleyince betadan çıkıp tüm kullanıcılar gibi tam sürüm mü kullanıyor oluyorum? Çünkü betadan çıkmak bayağı zormuş. Tam sürüm çıktıktan sonra bir sonraki betalara katılmama gibi bir şansımız var mı?

Günlük kullanıcıyım. Birkaç güne kadar iOS 17.5 tam sürüm gelecekmiş. İlerleyen zamanlardaki betalara katılmak mantıklı mı yoksa hep tam sürüm mü bekleyeyim? Bir de diyelim ki şimdi 17.5 beta sürümü yükledim. Tam sürümü yandığı zaman ona güncelleyince betadan çıkıp tüm kullanıcılar gibi tam sürüm mü kullanıyor oluyorum? Çünkü betadan çıkmak bayağı zormuş. Tam sürüm çıktıktan sonra bir sonraki betalara katılmama gibi bir şansımız var mı?
Tam sürümü bekleyin. Beta sürümünde hatalar olabiliyor.

Çünkü betadan çıkmak bayağı zormuş.

Hayır öyle bir şey yok. Betalara (tam sürüm çıkmasından önceki son hafta) en son kararlı sürüm olan RC sürümler gelir. RC'ler ile halka açık çıkacak olan 17.5 (önemli bir değişiklik ihtiyacı açık gibi vs. olmadığı sürece) aynıdır. Ama beta kurmanızın mantığı yok. Herkese açık sürümü bekleyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı