iOS 17 deneyimlerim (iPhone 11)

@EsatKa elinize sağlık. Eklemek istediğim bir şey var... Batarya!

Batarya su gibi akıp gidiyor önceden 5-6 saat ekran süresi alırken şimdi 2-3 saat anca alabiliyorum (o kadar da alamıyorum doğrusu)... Onun dışında eksisi yok şuanlık.

@EsatKa elinize sağlık. Eklemek istediğim bir şey var... Batarya!

Batarya su gibi akıp gidiyor önceden 5-6 saat ekran süresi alırken şimdi 2-3 saat anca alabiliyorum (o kadar da alamıyorum doğrusu)... Onun dışında eksisi yok şu anlık.

Teşekkürler hocam. Batarya konusunda bende bir sıkıntı yoktu ancak bu yazıyı yazdıktan hemen sonra bataryada da bir sıkıntı olduğunu fark ettim, iOS 16'ya geri de dönemedim, Apple artık gerçekten yazılım konusunda sıkıntılı.

Şahane sürüm. (!) ekran süresi 8 saatten 2.5 saate düştü. Kullanması imkansız. Bugün sürüm düşüreceğim tekrar. Cepte şarjı biten telefon olmuş bu. Ekran görüntüsü aldığımda yüzde 16 olan şarj bunu paylaşana kadar 14 oldu. 😅

Eki Görüntüle 1951486

Hocam bunun doğru bir bilgi olduğunu düşünmüyorum, 8 saat alırken 2.5'lara düşmeniz mümkün değil. Muhtemelen telefonun kullanım süresi 24 saat geçtiğinden sıfırlanmış bu nedenle sıfırlama saatinden itibaren kullanımı gösteriyor.

Görseli 79 şarj iken çektim.

Dosya Ekleri

• IMG_5673.png
    IMG_5673.png
    140,1 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Hocam bunun doğru bir bilgi olduğunu düşünmüyorum, 8 saat alırken 2.5'lara düşmeniz mümkün değil. Muhtemelen telefonun kullanım süresi 24 saat geçtiğinden sıfırlanmış bu nedenle sıfırlama saatinden itibaren kullanımı gösteriyor.

17.0.1 geldi holcam bana.

İhtimal dahilinde değil. 2 gün aynı durumu deneyimledim. Bir sıkıntı olduğu aşikardı.

Bu 16.6.1’den. Şarj %84.

IMG_0002.png

Yeni konular

Geri
Yukarı