iOS 7 vs. iPhone 4

iPhone 5 yada yeni iPad gibi güçlü işlemcili bir cihazınız yoksa sakın iOS 7'ye geçmeyin pişman olursunuz.

Kardesim ben onu aylar once yazmistim. Bu aslinda bir soru konusuydu.

Forum kullanıcısı olarak yeniyim Her ne kadar arada bir başka forumlara girip çıkmış olsam da aktif bir kullanıcı olamadım O yüzden de konunun tarihine bakmayı akıl edemedim

Shsh kaydı ben bilmiyordum yapmadım. iOS7'den ios 6'ya gecemez miyim artık ? Ya da çaresi ne ?

shsh kaydı ben bilmiyordum yapmadım ios7 den ios 6 ya gecemezmiyim artık yada caresine

Benim bildigim eger update dosyasini bulup itunes da shift click ile yuklersen olabilir ama emin değilim

Son düzenleyen: Moderatör:
Olması mümkün değil shsh kaydı gerekli. iOS 6'ya shsh kaydı olmadan dönüş yapamazsın. Apple iOS 7 sürümünü imzaladığı için artık geri dönüş olmaz. Shift+click'te işe yaramaz.

Olması mümkün değil shsh kaydı gerekli. iOS 6'ya shsh kaydı olmadan dönüş yapamazsın. Apple iOS 7 sürümünü imzaladığı için artık geri dönüş olmaz. Shift+click'te işe yaramaz.

Shsh kaydi nedir bi anlatir misiniz ?

Bizim Windows'ta yaptığımız sistem geri yüklemedeki yükleme noktası gibi düşün SHSH kaydını. O yüzden iPhone'larda sürüm yükseltirken her türlü riske karşı SHSH kaydı alın arkadaşlar. Özellikle beta sürümü kullanacaksanız.

evet denedim ios 6 geçemedim shsh kaydı illaki benimtelefomun mu olması gerekiyo 7 den 6 ceçmenin başka yoluyokmu 4s çok kasıyo

Hayır başka bir yolu yok. Evet bizzat senin kişisel telefonunun iOS 6 sürümlerinden herhangi birinin shsh kaydı olması gerekiyor. Yani işin özü böyle kullanmak zorundasınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…