iOS 8.3 iPad Mini 3 / Facetime ve iMessage giriş sorunu

CivcivliYumurta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2-3 hafta önce iOs 8.0 yüklü iPad Mini 3 aldım. Aldığımda facetime ve imessageye girebiliyorken cihazı 8.3'e güncellediğimden beri ne facetimeye ne de iMessage'a bir türlü giremiyorum. Apple kullanıcı adı ve şifresini yazıyorum, giriş yap diyorum ve doğrulanmasını bekliyorum ama doğrulanmıyor ve tekrar giriş yap butonu aktif oluyor. Bazen de ''Giriş yapılamadı. Lütfen ağ bağlantınızı denetleyin ve yeniden deneyin.'' uyarısını alıyorum fakat bu uyarıyı çok nadir alıyorum. Cihazımın sürümü 8.3 ve bu cihazı sırf facetime ve imessage için almıştım ama bir türlü giremedim. İnternetten araştırdım ve çoğu bulduğum çözümü denedim ama olmadı malesef. Dns değiştirdim, ağ bağlantılarını sıfırladım, restore attım, farklı wifi ile denedim, farklı apple hesap ile denedim ama bir sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Bilen birisi yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı