iOS 8.4.1 için jailbreak önerisi

Murat896

Hectopat
Arkadaşlar iPhone 5 ios 8.4.1 kullanıyorum, hala herhangi bir jailbreak yapılmadı araştırmalarıma göre.

Ancak bildiğiniz üzere jailbreaksiz iphone'nun, çin malı samsungdan hiçbir farkı olmuyor!

Bana ne önerirsiniz bu olayı çözen var mı? iOs 9.2'ye geçmeli miyim?
Telefon çok kasar mı 9.2'de?

iOs 8.4.1'den direk ios 9.0.1'e nasıl geçerim?(ipsw.me sitesinden indirerek denedim olmadı 3194 hatası veriyor.)

Acaba ios 9.2'ye güncelledikten sonra tekrar ios 9.0.1'e düşürebilir miyim?

Hiçbiri de olmuyorsa ben iphoneuma paralı uygulamaları nasıl ücretsiz yükleyebilicem?(Pp25 uygulamasınıda denedim yüklenmiyor, windows uygulaması hata veriyor, safariden 25pp.com sitesinde yüklediğimde de hata alıyorum.)

Yani anlayacaüınız üzere her yol neredeyse kapalı :(

Lütfen bilen arkadaşlar cevap atabilir mi detaylıca?
Son olarak belirteyim profesyonel bilgisayarcıyım lütfen basit cevaplarla gelmeyin.
Fantaziye gerek yok. Bildiğiniz bir şey var ise detaylıca adım adım paylaşır mısınız?

Hatta çözen olursa yemin ederim ki paypal hesabına 20 TL göndericem!!!!

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 5c kullanıyorum ve aynı şekilde 8.4.1 sürümünde jailbreak bekliyorum dediğiniz gibi çin malı telefondan hiçbir farkı olmuyor iOS 9 sürümüne ilk çıktığında güncellemiştim aşırı şekilde performans düşüşü gözlemledim imzalar kapanmadan tekrar eski sürümüme döndüm ücretli uygulamalar konusunda tongbu var onu bi deneyin , 9.2 den geri dönüş yok sanırım tam olarak bilmiyorum jailbreak ile sürüm düşürme işlemi yapılıyordu ama pek ilgilenmedim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı