iOS 9.3.6'dan Android'e geçiş yapmak

LordCalap

Hectopat
Daha fazla  
6 yıldır kullandığım iPhone 4S cihazımdan yeni aldığım Xiaomi Redmi Note 8 Pro'ya bilgilerimi aktarmak için Google Drive uygulamasını indirmeye çalıştım fakat iOS 11 ve üzeri sürüm uyarısını aldım (Başlıkta belirttiğim gibi iOS 9.3.6 sürümü yüklü şu an cihazda). Notlarım ve telefon rehberini nasıl kolay bir şekilde aktarabilirim yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android telefonlarda WiFi File Transfer denen bir uygulama var İOS da var mıdır bilmiyorum ama var ise bu program pcye telefondan dosya atmayı sağlıyor. Bu programı yükleyerek kolayca aktarabilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bunun için aktarma programları var cihazları eşleştirerek tüm verilerinizi aktara bilirsiniz.
Bende biliyorum o tarz programların olduğunu az çok araştırdım bu konu hakkında tecrübe edindiğiniz bir aktarma şekli yada uygulama var mı ?
Android telefonlarda WiFi File Transfer denen bir uygulama var İOS da var mıdır bilmiyorum ama var ise bu program pcye telefondan dosya atmayı sağlıyor. Bu programı yükleyerek kolayca aktarabilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
o tarz programlar genelde multimedya aktarmaya yaramıyor mu ?

IOS 7 ve üzeri istiyor ve bunu ben çok kullandım tavsiye ederim.

Sorunu hallettim ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
Aynı sorunla karşılan veya karşılaşacak olan arkadaşlar için açıklayım; Telefondan İcloud'a kişilerimi yedekledikten sonra icloud.com adresine apple kimliğimiz ile giriş yapıp kişilerimi seçip dışa aktar seçeneği ile bilgisayarıma indirdim. gmail.com adresine girip android cihazı için aldığım hesaba giriş yaptım ve sırasıyla posta, kişiler, diğer, içe aktar sekmelerine tıklayıp indirdiğim kartvizitlerimi gmail hesabıma yüklemiş oldum.

Sorunu hallettim ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
Aynı sorunla karşılan veya karşılaşacak olan arkadaşlar için açıklayım; Telefondan İcloud'a kişilerimi yedekledikten sonra icloud.com adresine apple kimliğimiz ile giriş yapıp kişilerimi seçip dışa aktar seçeneği ile bilgisayarıma indirdim. gmail.com adresine girip android cihazı için aldığım hesaba giriş yaptım ve sırasıyla posta, kişiler, diğer, içe aktar sekmelerine tıklayıp indirdiğim kartvizitlerimi gmail hesabıma yüklemiş oldum.
Önemli ve kalabalık kısım rehber idi. Notları kendim ekleyeceğim biraz temizlik de yapmış olurum 😅

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı