iOS Cihazlarda İnternet Yavaş

Neko-chan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bizim evde 16Mbps ADSL internet var ben bilgisayarda kablolu ve Android cihazımda kablosuz kullanırken herhangi bir sorun yok hızı gayet normal ama annem ve ablamda iOS cihaz var, genellikle Instagram kullanıyorlar ve bayağı yavaş hız testi yaptığımda olması gerektiği gibi 11Mbps çıkıyor ama uygulamalarda veya Safari'de oldukça yavaş dönüyor. Neden olabilir? Nasıl çözebilirim?

Hala iPhone 5S kullanıyorum ve Instagram bende de çok yavaş. 35mbps bağlantı hızım olmasına rağmen gerçekten Instagram'da aşırı yavaş çalışıyor.

iOS 12.4.1 sürümünü kullanıyorlar mı acaba? Cihazlarını güncel tutmalarını tavsiye ederim ben.

Annemde İPhone 8 Plus var bu aralar sürekli interneti kopuyor bizde sorun yokken sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyoruz servise gönderdik servis telefonda sıkıntı yok dedi ama bendeki Android telefonda böyle bir sıkıntı hiç başıma gelmedi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı