iOS için Çalışan VPN

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ülkemizde birçok VPN'in bloklanması sonrasında tek çalışan VPN Onavo kalmıştı. Onavo da artık ülkemize hizmet vermeyi bıraktı.

Neyse ki kısa bir arama sonrasında SurfEasy VPN uygulamasını keşfettim. Ücretsiz olarak belli bir kotanız var. Sonrasında ise aylık veya yıllık abonelik satın alabilirsiniz.

Ayrıca birçok ülkede sunucusu var. Örneğin Almanya sunucusu inanılmaz hızlı idi.

VPN by SurfEasy - Free VPN & Proxy for Security on the App Store

Şu sıralar benim denediğim 10 VPN programından 9'u çalışmıyor devlet mi engelliyor bilmiyorum.

Evet, VPN programlarının hepsi engellendi maalesef. İnternet gün geçtikçe daha fazla filtre ve engele maruz kalıyor, kalite sürekli bir düşüş içerisinde. Ve uygulanan yasaklar kaldırılmak yerine sürekli artırılıyor.

Ben VPN Master kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yurt dışını bırakın kendi ülkemizin internet sitelerine girmek için bile bu yollara başvurmamız çok üzücü.

Merhaba Recep Bey bende yaklaşık 1 aydır SurfEasy VPN kullanıyorum ve gerçekten çok başarılı ayrıca gameloft oyunları ilk olarak filipinler mağazasına çıktığı için bu oyunları bir filipinler kimliği ile indirebiliyoruz fakat indirdiğimizde açılmıyor bu sorunuda Cloudwall VPN indirip filipinler sunucusunu seçerek yok edebiliyoruz belki ihtiyacı olan arkadaşlar vardır diyerek yazdım. [emoji4][emoji4]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı