iOS için Çalışan VPN

İnternette bilgi edinme özgürlüğü dışında herşeye müdahale edilebilir. Devletlerin, vatandaşlarından para kazanıp Devletin yasalarına uymayan her şirketi engelleme hakkı vardır.

En gelişmiş ülkelerde internet özgürlüğü diye birşey yoktur. Örneğin ABD bütün dünyada internet trafiğini belli filtreler üzerinden kontrol eder. Ben bu doğru birşeydir demiyorum lakin internet İnsanların iyiliği için kontrol altında olmalıdır.

Misal Recep Baltaş savcılıkla kullanıcıların ip adreslerini paylaşıyor talep gelmesi halinde. Şimdi burda o kullanıcının özgürlüğümü engelleniyor yoksa diğer kullanıcıların güvenliği mi sağlanıyor?!
Daha düne kadar Twitter ve Facebook T.C Devletini takmıyordu misal. Ne oldu, iki engel yiyince Rizeliler gibi "Vergi de veririz Şapka da giyeriz" dediler.

Özgürlük ile başıboşluk karıştırılmasın lütfen.

Recep Bey uzun bir süre bu programı kullandım. Google Play Store'da denk gelmiştim. Çok başarılı.

Ben tabii ücretten kaçınıp trial mülteciliği yapmıştım farklı gmail hesapları ile. :D

Ekstra MB kazanmak için Facebook, Twitter aboneliği gibi talepler de mevcuttu. Bunları uyguluyordum. :D

Herkese tavsiye ederim.

Bu arada Opera, Psiphon gibi hizmetlerde P2P izni yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı