iOS iCloud datası için kod alınmıyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
iOS gerçektende güvenli bir işletim sistemi mi? Ben öyle düşünmüyorum. Kısa zaman önce bir Apple iCloud hesabımın şifresini unuttum. Sıfırlamak için inforgot adresinden adımları gözden geçirdim. Bir aşamadan sonra **** *** ** 52 ile biten bir numaraya doğrulama kodu gönderdi. Sonu 52 ile biten bir numaram olmadığından bu doğrulama kodunu alamadım hesap benim hesabım ama be hikmetle başka bir numara soruyor bana. Bunu Apple ile görüştükten sonra bana 52 ile biten numarayı bilmem gerektiğini söyledi. Kendilerine e-Devlet üzerinden de kontrol ettiğimde böyle bir numaram olmadığını belirttim halde benden ısrarla istediler. Bir zaman sonra tekrar aynı işlemleri tekrarladığında 53 ile biten bir numarama doğrulama kodu gönderdi iCloud veri tabanı anormal bir şekilde başka numaralara iCloud hesaplarına tanımladığını düşünüyorum. Çünkü bana hesapta 53 numarası olmasına rağmen 52 ile biten ikili numara soruyor.
Bunu Apple ile görüştüm de bunun mümkün olmadığını söylüyor ama kendileri de görmeme rağmen ısrarla mümkün olmadığını söylüyorlar.

Geri
Yukarı